e-MACO - Profesjonalne tworzenie stron www

Identyfikacja internetowa

Administrowanie WWWZaopiekujemy się Twoją stroną www

Jeżeli posiadają już Państwo swoją stronę internetową, sklep www lub inną aplikację struktury web, ale nie mają czasu opiekować się serwisem, albo też nie mają komu zlecić comiesięcznych aktualizacji Waszej witryny internetowej, my z chęcią Państwu pomożemy.

Usługa administracji strony internetowej lub jej aktualizacji jednorazowej bądź też comiesięcznej obejmuje przede wszystkim:

- aktualizację danych merytorycznych i tekstowych na stronie
- zmiany grafiki, animacji flash oraz galerii zdjęć (łącznie z ew. zmianą layout'u strony)
- wprowadzanie nowych elementów i rozwiązań do strony www
- pozycjonowanie i reklamowanie serwisu

Koszt pełnego administrowania serwisu, jak również jednorazowa aktualizacja są bardzo indywidualne i zależą w dużej mierze od ilości zmian i modyfikacji strony internetowej. Istnieje możliwość rozliczenia za wykonanie poszczególnych, jednorazowych aktualizacji lub też rozliczenia okresowe (najczęściej comiesięcznie) za stałą opiekę nad serwisem www lub sklepem internetowym.


Opieka nad serwisem www już od 50 zł miesięcznie Opieka nad sklepem www już od 150 zł miesięcznie Aktualizacja 1 podstrony już od 20 zł jednorazowo

Serdecznie zapraszamy tych wszystkich, którzy chcą odnowić i "odświeżyć" swoją stronę internetową. Zaopiekujemy się Waszym serwisem podchodząc do tego w pełni profesjonalnie!