e-MACO - Profesjonalne tworzenie stron www

Identyfikacja internetowa

News 2010

Dzwonią dzwonki sań...

Dzwonią dzwonki sań...

2010-12-21

Zbliża się wspaniały okres świąteczno-noworoczny. Z tej okazji Przedsiębiorstwo Usługowe e-Maco życzy Wam cudownej końcówki roku w rodzinnym gronie! Niech te święta będą dla Was...

Serwis Partnerski

Serwis Partnerski

2010-11-30

Od dzisiaj nowe niższe ceny usług serwisu komputerowego dla firmy i instytucji. Oferujemy Państwu pełen pakiet usług związanych z opieką i administracją sieci komputerowych w Waszych firmych bądź instytucjach. Zapraszamy!

Podejdźmy do urn wybrać lepszą Polskę

Podejdźmy do urn wybrać lepszą Polskę

2010-11-21

Nowa podstrona Spotów Wyborczych na naszym portalu - tam znajdą Panstwo wszystkie Spoty Wyborcze 2010 wykonane przez naszą firme - przedstawiamy 36 spotów wyborczych.

Zobacz Idealny Świat przez Okno

Zobacz Idealny Świat przez Okno

2010-10-15

Zakończenie programowania nowego layout'u strony internetowej firmy sprzedającej okna, drzwi i rolety w Krotoszynie IDEAL Rafał Nowaczy. Zapraszamy do obejrzenia tego projektu wykonanego w technologii xhtml & css z dodatkiem flash.

Spoty reklamowe

Spoty reklamowe

2010-10-05

Zobacz nasz nowy dział w Portfolio - Spoty Reklamowe! Serdecznie zapraszamy wszystkie firmy do współpracy - dla stałych Klientów przewidziane atrakcyjne rabaty!

Reklama w całym mieście

Reklama w całym mieście

2010-10-01

TELEBIMY LED w Krotoszynie!

Zareklamuj swoją firmę i pokaż się innym! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą reklamy na telebimach LED w Krotoszynie przy ulicy Mały Rynek oraz Kobylińska.

Zakupy przez Internet

Zakupy przez Internet

2010-09-30

Zakończenie programowania sklepu internetowego z pakietu SHOP PORTAL 500 dla firmy Złotnictwo GOLD DESIGN Grzegorz Kaźmierczak. Sklep nie jest jeszcze w pełni funkcjonalny, gdyż nie ma w nim produktów, ale to już leży w gesti właściciela.

Jubiler w Krotoszynie

Jubiler w Krotoszynie

2010-08-31

Finalizacja graficzna layout'u oficjalnej strony internetowej Złotnictwo GOLD DESIGN Grzegorz Kaźmierczak. Serwis wykonany w technologii XHTML & CSS z elementami technologii Flash - przykład pakietu Standard WWW.

Błyszczące koła Twojego Auta

Błyszczące koła Twojego Auta

2010-08-01

Zakończenie prac graficznych i częściowo merytorycznych nad layoutem strony internetowej firmy polerującej felgi samochodowe GREEN WHEELS. Serwis jest przykładem rozbudowanej Wizytówki XHTML.

Portal Informacyjny

Portal Informacyjny

2010-07-30

Nowa współpraca partnerska z Krotoszyńską Galerią Handlową iKrotoszyn. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia Galerii i dodania swojej wizytówki do tego portalu, który w bardzo jasny i przejrzysty sposób wypromouje Państwa firmę w Internecie.

Duży Wybór Rodzajów Stron WWW

Duży Wybór Rodzajów Stron WWW

2010-07-28

Poszerzyliśmy szczegółowy opis oferowanych przez nas pakietów stron internetowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą! Na pewno każdy z Was znajdzie coś dla siebie.

Tartak, Ogrodówka, Meble...

Tartak, Ogrodówka, Meble...

2010-07-23

Zakończenie prac nad layoutem i częścią merytoryczną Strony Internetowej Zakładu Stolarskiego w Zdunach - Krzysztof Fajge. Strona wykonana w technologii XHTML & CSS (Standard WWW) z elementami technologii Flash. Zapraszamy!

Inter-Instal

Inter-Instal

2010-07-10

Indywidualny Sklep Internetowy oraz projekt logotypu dla firmy INTER-INSTAL ze Zdun, to jeden z naszych ostatnio wykonanych projektów. Firma oferuje szereg usług i produktów związanych z klimatyzacją samochodową. Sklep standardowo został wyposażony w przejrzysty i prosty panel zarządzania sklepem. Zapraszamy do zapoznania się z projektem.

Promocja Wakacyjna WWW

Promocja Wakacyjna WWW

2010-07-01

Na czas trwania wakacji, stworzyliśmy dla Państwa promocję na wykonanie strony internetowej w pakiecie Standard WWW. Każdy kto w czasie od 1 lipca do 31 sierpnia 2010 roku zamówi ten właśnie pakiet internetowy otrzyma zniżkę w wysokości 10% Zniżka obejmuje:

- pakiet Standard WWW,
- hosting strony internetowej na rok czasu,
- 3 miesięczną aktualizację Waszej witryny

Siłownia i Fitness

Siłownia i Fitness

2010-06-30

Finalizacja oficjalnej strony internetowej Siłowni oraz Fitnessu Body-Muscle w Skorogoszczy /k. Opola. Aplikacja zaprojektowana w całości w technologii Flash - Web Small Flash - Zapraszamy!

Sumo w Polsce

Sumo w Polsce

2010-06-05

Zakończenie tworzenia Pierwszej Strony Klubowej Sumo w Polsce! Towarzystwo Atletyczne Rozum Krotoszyn - Stowarzyszenie jest jednym z potentatów jeśli chodzi o osiągnięcia w tej dyscyplinie sportu i pierwszym klubem sumo w kraju, który posiada własną witrynę internetową.

Pomoc chorym

Pomoc chorym

2010-05-22

Nowa współpraca partnerska - Ruch Obywatelski na Rzecz Powstania i Rozwoju kompleksowej Ambulatoryjnej Rehabilitacji Kardiologicznej na Ziemi Krotoszyńskiej.

Rolnictwo w Internecie

Rolnictwo w Internecie

2010-05-10

Wykonanie strony internetowej firmy Agro-Serwis w Krotoszynie, zajmującej się sprzedażą wszelkiego rodzaju maszyn rolniczych i warzywniczych na terenie całej Wielkopolski. Strona wykonana w technologi xHTML & CSS.

Hosting i Domeny

Hosting i Domeny

2010-04-30

Udostępnienie nowej usługi w naszej firmie - Hosting

Optymalizacja dla każdego!

Optymalizacja dla każdego!

2010-04-09

Darmowe pozycjonowanie na poziomie kodu i zniżki na projekty graficzne przy wyborze konkretnych pakietów stron internetowych!

Malarnia Proszkowa

Malarnia Proszkowa

2010-02-27

Zakończenie prac nad tworzeniem firmowej strony Elizab-Stal w Ostrowie Wielkopolskim. Strona wykonana w technologii HTML z elementami Flash.