e-MACO - Profesjonalne tworzenie stron www

Identyfikacja internetowa

News 2012

Promocja Świąteczna w e-Maco

Promocja Świąteczna w e-Maco

2012-12-31

Jak co roku, nasza firma specjalnie dla Państwa przygotowała rewelacyjną Promocję Świąteczną, dzięki której mogą Państwo zamówić u nas realizację swojej strony www lub sklepu internetowego w promocyjnych cenach, otrzymując przy tym prezent w postaci darmowego katalogowania zakupionej strony lub sklepu w znanych katalogach internetowych, które z jednej strony reklamują Waszą firmę w katalogach barnżowych, a z drugiej przyczyniają się do polepszenia pozycji Państwa serwisu w wyszukiwarkach internetowych.

Promocja trwa od 1 do 31 grudnia 2012 roku i obejmuje usługi zawarte w promocji: Strona Internetowa e-ID oraz Sklep Internetowy Shop Portal Standard

Ostatni Site w 2012 roku?

Ostatni Site w 2012 roku?

2012-12-28

Kolejna promocyjna strona z Projektu e-ID przeszła na własność naszego (chyba) ostatniego Klienta w tym roku - Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Barex s.c. z Daszewic /k.Poznania. Coraz więcej Klientów wybiera u nas właśnie te wizytówkowe strony www, gdyż jest to najtańszy a zarazem najskuteczniejszy sposób zaistnienia w Internecie.

Kominiarz WWW

Kominiarz WWW

2012-12-27

Kilka dni przed końcem 2012 roku, w naszych progach zawitał Pan Artur Witwicki - kominiarz - reprezentujący swoją firmę Artal. Przedsiębiorstwo z Piły wybrało znany produkt naszej firmy pod szyldem e-ID, dzięki czemu otrzymał On stronę internetową w Promocji Świątecznej.

Promocja dla Biura Rachunkowego

Promocja dla Biura Rachunkowego

2012-12-22

Promocja Świąteczna w naszej firmie przybrała miano "gorących bułeczek".

Kolejny zadowolony klient który zamówił u nas wykonanie strony www z projektu e-ID w promocyjnej cenie, to Biuro Rachunkowe Pana Romana Bajodka z Koźmina Wielkopolskiego. Na prośbę zamawiającego wykonaliśmy stronę z jednym tłem do każdej podstrony. To nie ostatnie zlecenie z tegorocznej promocji, ale pozostałe będziemy realizować po świętach - czas na krótki odpoczynek. Jeszcze raz, zdrowych, spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia od całego teamu e-Maco.

Życzenia Świąteczno-Noworoczne

Życzenia Świąteczno-Noworoczne

2012-12-20

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego 2013 Roku, firma e-Maco życzy Państwu radości, szczęścia, spokoju, pogody ducha oraz wspaniałych chwil w rodzinnym gronie.

A kolejne dwanaście miesięcy niech przyniesie każdemu z Was wiele radości i jak najmniej trosk. Naszym Klientom i sobie życzymy dalszej, owocnej współpracy i oby rok 2013 stanowił kolejne pasmo znakomitych realizacji Stron Internetowych, a tym samym przyniósł spełnienie marzeń zawodowych jak również osobistych.

Zakład Elektroinstalacyjny

Zakład Elektroinstalacyjny

2012-12-20

Zakład Elektroinstalacyjny ENERGOSIEĆ z miejscowości Pyzdry to kolejny zadowolony klient który skorzystał z naszej Promocji Świątecznej, w której można zamówić stronę www z projektu e-ID w promocyjnej cenie!

Stomatolog w Swarzędzu

Stomatolog w Swarzędzu

2012-12-19

Rozdajemy prezenty pod choinkę!

Tym razem nasz Gwiazdor dotarł do Stomatologa w Swarzędzu - Pani Małgorzata Skibińska-Kaiser. Kolejny zadowolony klient korzystający z naszej Promocji Świątecznej Strony WWW z pakietu e-ID.

Radca Prawny WWW

Radca Prawny WWW

2012-12-17

Strona z Promocji Świątecznej!

Jednym z kolejnych Klientów, którzy skorzystali z naszej Promocji Świątecznej jest Radca Prawny z Piły, Pan Andrzej Wiśniewski. Strona wykonana na bazie szablonu Projektu e-ID wykonana w technologii HTML5.

Zapraszamy do korzystania z naszej Promocji, która trwa tylko do końca 2012 roku.

Saracen Elektro-Sprzęt

Saracen Elektro-Sprzęt

2012-12-03

Pierwszym zleceniem w ostatnim miesiącu 2012 roku okazała się mała strona internetowa z pakietu "Web Small" dla firmy Elektro-Sprzęt SARACEN z Krotoszyna. Strona oparta została o system zarządzania treścią Word Press, który umożliwia klientowi edytowanie serwisu według własnych potrzeb. Strona wymaga jeszcze uzupełnienia o niezbędne treści i zdjęcia ofertowe przez klienta, ale funkcjonalnie już działa, dlatego zapraszamy już teraz do zapoznania się z naszym nowym projektem.

Kompleksowe Remonty Mieszkań

Kompleksowe Remonty Mieszkań

2012-11-24

Ostatnią realizacją w tym tygodniu okazała się strona internetowa dla niemieckiej firmy Maltom GmbH z miejscowości Emstek, której działalność opiera się na kompleksowych remontach mieszkań, biur i wszelkiego rodzaju pomieszczeń. Strona powstała w wersji polskiej, ale docelowo jej ojczystym językiem będzie język niemiecki, który już niebawem zaimplementujemy na stronę.

Tapicerstwo Lenarczyk

Tapicerstwo Lenarczyk

2012-11-24

Kolejna strona www z Projektu e-ID zrealizowana na zlecenie RegioBiznes dla firmy Tapicerstwo Lenarczyk. Z założenia e-ID to 3 lub 4 podstrony, w zależności od potrzeb Klienta - w tym przypadku poza standardowym opisem firmy, przedstawioną ofertą i kontaktem, znalazła się również galeria zdjęć z realizacjami Pani Danuty i Pana Tomasza Lenarczyków.

Materiały Budowlane Metbud

Materiały Budowlane Metbud

2012-11-23

Materiały budowlane, prace ziemne, układanie kostki brukowej, to czołowa oferta naszego kolejnego Klienta z okolic Lublina - firmy Metbud, który zamówił u nas stronę internetową z projektu e-ID. Zapraszamy do zapoznania się z projektem.

Pomiary Geodezyjne Dal-Mierz

Pomiary Geodezyjne Dal-Mierz

2012-11-22

Firma geodezyjna Dal-Mierz s.c. zajmująca się przede wszystkim pomiarami geodezyjnymi zamówiła u nas wizytówkę strony www z Projektu e-ID.

Auto-Szyby s.c.

Auto-Szyby s.c.

2012-11-21

Kolejne zlecenie dla jednej z poznańskich firm. Tym razem stronę z Projektu e-ID wybrała spółka cywilna Auto-Szyby Pana Henryka Tomczaka i Roberta Mielocha. Zapraszamy do zapoznania się z prezentowaną stroną www.

Części do BMW

Części do BMW

2012-11-20

Strona internetowa dla firmy PIM-Auto z Plewisk/k.Poznania oferującej części do samochodów marki BMW. Serwis wykonany na zlecenie naszego partnera biznesowego RegioBiznes na podstawie szablonu "SWWW".

Strony WWW dla Komorników

Strony WWW dla Komorników

2012-11-19

e-ID w wersji PRO...

Tym razem w naszych progach ugościliśmy Pana Ireneusza Kowalskiego - Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Miastku. Niemniej jednak ta wersja projektu e-ID nie jest standardowym rozwiązaniem, gdyż jest to pierwszy egzemplarz Projektu e-ID PRO, który w przeciwieństwie do standardowej strony e-ID, pozwala Klientowi edytować zawartość merytoryczną jak również multimedialną swojej strony, dzięki wbudowanemu Systemowi Zarządzania Treścią e-CMS.

Już niebawem więcej informacji o drugiej odsłonie Projektu e-ID - wersji PRO!

e-Maco poszerza horyzonty

e-Maco poszerza horyzonty

2012-11-10

Zapraszamy do przeczytania artykułu na temat naszej firmy e-Maco, który ukazał się na łamach Wielkopolskiej Gazety Lokalnej KROTOSZYN w dniu 6 listopada 2012r.

Usługi Tapicerskie - Meblik

Usługi Tapicerskie - Meblik

2012-11-09

Strona internetowa z pakietu e-ID dla koszalińskiej firmy "Meblik" oferującej usługi tapicerskie oraz stolarskie. Ciekawe i funkcjonalne zastosowania projektu e-ID coraz częściej przypadają do gustu naszym Klientom, którzy nie mają dużych wymagań co do strony internetowej, ale chcą zaistnieć tanim kosztem w Internecie przedstawiając swoją ofertę.

JP Promis na Word Press'ie

JP Promis na Word Press'ie

2012-11-05

Kolejny projekt za nami! Tym razem ugościliśmy w naszych progach poznańską firmę JP PROMIS Sp. z o.o. zajmującą się produkcją i sprzedażą podłóg drewnianych. Serwis został wykonany w oparciu o system Word Press z ciekawymi elementami przenikania elementów JavaScript. Ponadto serwis prezentowany jest w 4 wersjach językowych i obsługiwany za pomocą prostego i przejrzystego edytora.

Strona WWW dla Dzieci

Strona WWW dla Dzieci

2012-11-02

Nadchodzi premiera nowego Projektu naszej firmy e-Maco

Niniejsza strona internetowa jest zapowiedzią zbliżającej się premiery najnowszego projektu naszej firmy, o którym więcej informacji już niebawem... Obecna strona www przedstawia projekt strony dla dziecka. Może Twój maluch też chciałby mieć swoją własną witrynę w Internecie?

Wymarzony Ogród

Wymarzony Ogród

2012-10-25

Projekt e-ID zyskuje coraz większe zainteresowanie. Następna zrealizowana strona internetowa z tego właśnie pakietu. Firma Conifer ze Środy Wielkopolskiej, zajmująca się projektowaniem zieleni i tworzeniem ogrodów. Projekt wykonany z polecenia portalu RegioBiznes.

Zakład Szklarski - BEMAR

Zakład Szklarski - BEMAR

2012-10-24

Firma Bemar Pana Jerzego Stillera, prezentująca swój Zakład Szklarski, zleciła nam zrealizowanie strony internetowej z Projektu e-ID. Wszystkie zdjęcia na stronie są własnością naszego klienta. Projekt zrealizowany dzięki naszej stałej współpracy z portalem RegioBiznes.

Skład Opału w Lesznie

Skład Opału w Lesznie

2012-10-19

Standardowe rozwiązanie internetowe dla firmy Lider Sp.j. Strona internetowa wykonana w technologii xHTML przedstawiająca pełną ofertę firmy oraz informacje na jej temat. Serwis jest oparty o szablonowe rozwiązanie zaprojektowane na potrzeby współpracy z naszym partnerem biznesowym RegioBiznes.

Konkurs Polski@Internet 2012

Konkurs Polski@Internet 2012

2012-10-19

Miło nam poinformować, że jedna z wykonanych przez nas stron internetowych bierze udział w Konkursie Polski@Internet 2012 - Przedszkole Kołłątajek z Krotoszyna zaprezentowało swoją stronę www.kollatajek.pl
Zapraszamy do wzięcia udziału w głosowaniu http://polskiinternet.org.pl/glosowanie_wyswietlanie_kategorie.php - kategoria: Dziecko
Każdy głos się liczy! Dziękujemy

Produkcja grzybów Shiitake

Produkcja grzybów Shiitake

2012-10-18

"My Shiitake produkujemy cały rok"

Takie hasło reklamowe zapowiada nasz nowy projekt strony internetowej w dwujęzycznej wersji językowej, dla Gospodarstwa Rolno-Ogrodniczego Agata i Bartosz Michalscy. Strona prezentuje i oferuje sprzedaż grzybów Shiitake, Pieczarek i innych grzybów egzotycznych. W kompleksowej obsłudze identyfikacji wizualnej firmy, poza stroną www, wykonaliśmy również logotyp oraz wizytówki. Anglojęzyczna wersja strony - www.shii-take.eu

Klub Riviera

Klub Riviera

2012-10-15

Oficjalna strona internetowa klubu dyskotekowego Riviera z Prusic, wykonana w technologi xHTML. Jako partner klubu, zajmujemy się również promocją imprez, jak również opieką Funpage'a na portalu społecznościowym Facebook. Co tydzień nowe zdjęcia oraz szczegóły z minionej imprezy połączonej z możliwością pobrania oryginalnych setów muzycznych, których autorem jest DJ Niqel.

 

Stomatolog w Pile

Stomatolog w Pile

2012-10-01

Standardowe 6-cio zakładkowe rozwiązanie

Pierwszy projekt z pakietu Standard WWW dla naszego partnera biznesowego RegioBiznes. Strona wykonana dla Gabinetu Stomatologicznego w Pile - Pani Magdaleny Mierzejewskiej. Serwis powstał w technologii xHTML & CSS.

Naprawa Samochodów Ciężarowych

Naprawa Samochodów Ciężarowych

2012-09-19

e-ID w dwóch wersjach językowych

Miło nam poinformować o kolejnym zadowolonym Kliencie z projektu e-ID. Strona wykonana dla firmy Transtechnik trudniącą się naprawą wszelkiego rodzaju ciężarówek, tirów, samochodów dostawczych oraz przyczep. Ponadto strona została wykonana również w wersji rosyjskiej i jest dostępna pod adresem www.transtechnik.regiobiznes.info - całość osadzona na subdomenach naszego zleceniodawcy RegioBiznes.

Wydobywanie Kruszywa w Chodzieży

Wydobywanie Kruszywa w Chodzieży

2012-09-14

Współpraca z RegioBiznes rozkwita

Kolejny zrealizowany, podwykonawczy projekt e-ID, tym razem dla Zakładu Wydobywania i Uszlachetniania Kruszywa w Walkowicach Pani Danuty Wiśniewskiej. Zapraszamy do zapoznania się ze stroną www wykonaną w technologii HTML5.

Strony Internetowe dla Lekarzy

Strony Internetowe dla Lekarzy

2012-09-11

Zdrowie dziecka jest najważniejsze!

Jako firma podwykonawcza dla portalu RegioBiznes.info, wykonaliśmy pierwsze zlecenie na stronę internetową z Projektu e-ID dla neurologa dziecięcego z Poznania - Pana Andrzeja Kluczyńskiego. Serwis umieszczony został na subdomenie regiobiznes.info.

Poland Open Sumo 2012

Poland Open Sumo 2012

2012-09-06

Identyfikacja wizualna wydarzenia sportowego - Poland Open 2012

Przez ostatni miesiąc tworzyliśmy identyfikacje wizualną imprezy sportowej, która odbędzie się w dniu 8 września 2012 roku w Ostrowie Wielkopolskim. Poland Open to Miedzynarodowe Mistrzostwa Polski w Sumo. Nasza firma, pełniąca patronat medialny nad imprezą, wykonała logotyp na potrzeby tej imprezy, jak również plakaty, bilboardy, zaproszenia, gazetki - foldery, oraz smycze i identyfikatory dla członków i przedstawicieli zawodów.

Zapraszamy do oglądania emisji na żywo z tego wydarzenia na stronie www.tarozum.pl

Współpraca z e-powiat24

Współpraca z e-powiat24

2012-09-04

e-Maco nawiązuje współpracę z portalem informacyjnym e-powiat24

Lokalny portal informacyjny e-powiat24.pl to cieszący się dużym uznaniem serwis internetowy przedstawiający wydarzenia i szereg wiadomości z życia naszego miasta i powiatu krotoszyńskiego. Z tego też względu postanowiliśmy połączyć nasze doświadczenia i podjąć współpracę w zakresie szeroko pojętego marketingu internetowego, wspierając tym samym działania portalu i udostępniając miejsca reklamowe dla potencjalnych Klientów.

 

 

Składy Opału z całej Polski

Składy Opału z całej Polski

2012-09-03

Zaawansowane portale internetowe, to jest to co najbardziej lubimy robić!

Kolejne, wymagające zlecenie zrealizowane! Polski Opał to rozbudowany portal internetowy skupiający składy opału w całej Polsce. W serwisie można sprzedać oraz kupić wszelkiego rodzaju materiały opałowe; węgiel, drewno, gaz, etc. Portal został wyposażony w zaawansowany system zarządzania treścią, pozwalający na wykonywanie łatwych operacji związanych z obsługą całego serwisu.

Placiti - szkolenia z pasją

Placiti - szkolenia z pasją

2012-09-01

Placiti to profesjonalizm i nowoczesność

Po kilku miesiącach pracy nad portalem szkoleniowym Placiti z przyjemnością prezentujemy Państwu jego funkcjonalność. Serwis został wykonany w technologii HTML i PHP a jego backside oparty jest o bardzo rozbudowany system zarządzania treścią. Portal oferuje szereg szkoleń online, webinaria, szkolenia stacjonarne, etc.

Mięso od Deteem

Mięso od Deteem

2012-08-31

Projekt e-ID rozszerza się w sieci jak grzyby po deszczu.

Kolejny zadowolony Klient - firma Deteem Pani Danuty Szpurtacz z Krotoszyna zamówiła u nas ciekawą i przystępną cenowo stronę internetową dla swojej firmy zajmującą się skupem i sprzedażą wołowiny, wieprzowiny, drobiu oraz konserw. Poza projektowym e-ID otrzymaliśmy zlecenie pozycjonowania strony w wyszukiwarce Google na wybrane frazy.

Rebranding e-Maco

Rebranding e-Maco

2012-08-28

Nareszcie nadszedł ten długo oczekiwany moment wdrożenia nowego serwisu naszej firmy.

Po kilku miesiącach prac nad layoutem graficznym i funkcjonalnością naszej firmowej strony, zakończyliśmy projektowanie nowego wizerunku w Internecie. Poza całkowitą zmianą image strony dodaliśmy również nowe funkcjonalności, które każdemu pomogą w serfowaniu po naszej stronie. W chwili obecnej przygotowujemy dwie wersje obcojęzyczne serwisu (angielska i niemiecka), które niebawem również uruchomimy w sieci.

Zapraszamy do zwiedzania naszej nowej strony i korzystania z usług internetowych e-Maco.

RegioBiznes - starcie tytanów

RegioBiznes - starcie tytanów

2012-07-30

Z końcem lipca zakończyliśmy tworzenie kolejnego portalu. Tym razem nasza praca skupiała się na wykonaniu projektu spod szyldu RegioBiznes.info, którego tematyka i funkcjonalność oscyluje między znanymi gigantami takimi jak PF czy PKT.

Oferta jaką przedstawia RB znacząco odbiega od stereotypowego podejścia tych przedsiębiorstw, stawiając sobie jako priorytet profesjonalne podejście do zadania jakie wykonuje dla swoich Klientów. Przedstawiciele RB deklarują opiekę nad Klientem na wysokim szczeblu komunikacji co ma przedkładać się na sukces i zadowolenia dla obu stron. Dla pierwszych 10 klientów deklarujących wypromowanie swojej firmy w Internecie przewidziane rabaty! Zapraszamy do obejrzenia projektu.

50-lecie utworzenia jednostek inż.-budowlanych

50-lecie utworzenia jednostek inż.-budowlanych

2012-07-03

Nasza firma, jako jeden z partnerów Jubileuszu 50-lecia utworzenia jednostek inżynieryjno-budowlanych w Krotoszynie, wykonała z tej okazji stronę internetową na potrzeby tej uroczystości.

Serwis zapoczątkował w naszej firmie nowy produkt tworzenia stron okolicznościowych, niezbędnych przy różnego rodzaju imprezach oraz uroczystościach. Serwisy będą spełniały rolę reklamy internetowej, nie tylko w obrębie danego miasta, ale również w całej Polsce i na świecie. Każde wydarzenie przemija, a strona internetowa pozostaje wraz z kompletną dokumentacją fotograficzną, pozwalając wszystkim uczestnikom powracać do wspomnień w każdej wolnej chwili... Dla serwisów okolicznościowych udostępniamy darmowy hosting, co pozwala na utrzymanie strony w Internecie przez wiele lat.

Dachy z blachy od Trans-Dach

Dachy z blachy od Trans-Dach

2012-06-26

Kolejny projekt strony internetowej zrealizowany!

Tym razem ugościliśmy w naszych progach krakowską firmę Trans-Dach specjalizującą się w sprzedaży, transporcie oraz montażu dachów z blachy. Przemyślany i estetyczny projekt graficzny, standardowo wykonany przez miradesign., a kodowanie w technologii xHTML & CSS zawdzięczamy naszemu młodemu pracownikowi spod szyldu ryboxx DESIGN. Zapraszamy do zapoznani się z projektem.

Wielkopolska Gazeta Lokalna Krotoszyn ruszyła w sieci

Wielkopolska Gazeta Lokalna Krotoszyn ruszyła w sieci

2012-06-25

Właśnie "wysłaliśmy" na serwery najmłodsze dziecko webowe Wielkopolskiej Gazety Lokalnej Krotoszyn - www.glokalna.pl

Serwis stworzony został na nowoczesnej i semantycznej platformie publikacyjnej WordPress. Portal ma jeszcze kilka działów w trakcie budowy, ale jego podstawowa funkcjonalność jest już do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do regularnego odwiedzania pierwszej, tak kompleksowej, gazety internetowej w Krotoszynie.

Iście królewski posiłek - new design

Iście królewski posiłek - new design

2012-06-18

W dniu dzisiejszym zakończyliśmy przebudowę strony internetowej Restauracji Duet z Krotoszyna.

Głównym założeniem była zmiana technologii kodowania strony z HTML4 na HTML5. Przy okazji zmieniliśmy layout graficzny dostosowując go do nowoczesnego wizerunku firmy. Restauracja zaprasza wszystkich swoim sloganem: "U nas zjesz iście królewski posiłek", a my potwierdzamy to osobiście.

Saturday work... new look e-Maco

Saturday work... new look e-Maco

2012-06-16

Pracujemy nad wdrożeniem nowego serwisu naszej firmy.

Każdy szczegół dopracowujemy bardzo staranie, dostosowując funkcjonalność naszej strony do potrzeb wszystkich Klientów, mając również na uwadze Internautów poza granicami naszego kraju.
Odsłona już w lipcu 2012, ale poinformujemy Was jeszcze o tym fakcie w dniu zaimplementowania nowego serwisu na serwery.

Emigracja bez granic!

Emigracja bez granic!

2012-06-14

Z przyjemnością prezentujemy forumlink.pl jest to forum Polaków wyjeżdżających do Anglii w poszukiwaniu pracy, lepszego życia...

Portal rozrasta się o nowe miasta i skupia z każdym dniem jeszcze większą ilość naszych obywateli. Naszym zadaniem przy małej przebudowie portalu, była oscylacja grafiki oraz delikatne roszady boksów informacyjnych. Zapraszamy na forumlink.pl !

Kolejna odsłona rebrandingu miradesign

Kolejna odsłona rebrandingu miradesign

2012-06-08

Poraz kolejny odsłaniamy nowy image strony naszego grafika - Łukasz Mira, prezentując Jego najlepsze prace jak również potencjał Jego wyobraźni. Zapraszamy do obejrzenia wysublimowanego artyzmu miradesign.

Strony Internetowe za 199 zł dla każdego

Strony Internetowe za 199 zł dla każdego

2012-05-16

e-ID to najmłodsze dziecko firmy e-Maco, które powstało z myślą o integracji społecznej wszystkich firm, przedsiębiorstw, freelancerów oraz osób prywatnych w sieci Internet.

W bardzo prosty, szybki, tani i co najważniejsze czytelny sposób chcemy dać możliwość zaistnienia wszystkim w globalnej sieci, oferując tanią i funkcjonalną stronę internetową.

Strona z projektu e-ID, której całkowity koszt wynosi 199 zł netto rocznie, składa się z trzech podstron; Strona główna (np. "O firmie") oraz dwie podstrony (np. "Oferta" i "Kontakt") jak również z trzech rodzajów tła, które są przełączane w dolnym prawym rogu przyciskami 1,2,3. Każdy internauta ma możliwość zmiany tła z pośród trzech wybranych przez Klienta zdjęć.

Dziecięce centrum rozrywki - Przedszkole Kołłątajek

Dziecięce centrum rozrywki - Przedszkole Kołłątajek

2012-04-26

Tym razem coś dla naszych najmłodszych pociech - do portfolio e-Maco dołączył projekt strony www dla Niepublicznego Przedszkola Kołłątajek w Krotoszynie.

Serwis, jak na dziecięcą branżę przystało, prezentuje radość, zabawę, tysiące kolorów, a co najważniejsze czytelność i przejrzystość treści w nim zawartych. Kollatajek.pl uzbrojony został w ciekawy panel dodawania zdjęć, jak również edytowania wszystkich treści na stronie co jest zasługą technologii PHP. Zapraszamy do obejrzenia stricte ciekawego projektu.

Zakupy przez Internet - prosty i efektywny sposób zarabiania

Zakupy przez Internet - prosty i efektywny sposób zarabiania

2012-04-24

Tak jak afiszowaliśmy kilka dni temu, tak też dotrzymujemy słowa i przedstawiamy kolejny projekt sklepu internetowego e-Maco, będącego tym samym zakończeniem pakietowego zlecenia dla znanej firmy Promatix w Krotoszynie/

Sklep wykonany w technologii PHP z przejrzystym interfejsem zarządzania sklepem wraz z szeregiem znakomitych funkcjonalności przy obsłudze internetowego biznesu. Zapraszamy na zakupy!

Piękno zamknięte w drewnie...!

Piękno zamknięte w drewnie...!

2012-04-19

MAD-Podłogi.pl to nasz najnowszy produkt spod szyldu e-MACO, zaprojektowany i wykonany dla Rawickiej firmy produkującej znakomitej jakości drewniane podłogi w bardzo ciekawym stylu.

Serwis wykonany w technologi xHTML & CSS z namiastą JavaScript i wyposażony w małą aplikację do zarządzania aktualnościami na stronie, połączonej z automatycznym newsletterem. Zapraszamy do obejrzenia projektu.

PROMATIX - 22 letnia firma AGD i RTV w sieci

PROMATIX - 22 letnia firma AGD i RTV w sieci

2012-04-17

Następne, pakietowe zlecenie dla e-MACO - strona internetowa znanej, krotoszyńskiej firmy Promatix, która działa na rynku od ponad 22 lat, będąc liderem w branży AGD i RTV na lokalnym rynku.

Serwis wykonany w technologii xHTML oraz PHP z systemem zarządzania treścią CMS. We wspomnianym pakiecie jest również sklep internetowy, który powoli wdrażamy do sieci. Strona jest jeszcze do uzupełnienia merytorycznego przez Klienta, ale całość jest już w pełni funkcjonalna.

Ekologiczny styl życia - Sklep Ekostyl

Ekologiczny styl życia - Sklep Ekostyl

2012-04-13

Kolejny projekt e-Maco i kolejny sklep internetowy dla wrocławskiej firmy Ekostyl, mającej swoją siedzibę w Domu Handlowym Astra.

Projekt graficzny, oczywiście autorstwa naszego grafika miradesign, wykonany w bardzo efektowny sposób. Cały sklep oparty jest na ciekawym interfejsie Panelu Zarządzania Sklepem z prostą obsługą całego serwisu, dzięki czemu nawet osoby bez jakiejkolwiek wiedzy informatycznej, w łatwy i intuicyjny sposób nauczą się zarządzać własnym biznesem w sieci. Jak każdy sklep rozpoczynający swój rozwój, nie jest on jeszcze "ubrany" w produkty, co leży po stronie właściciela serwisu. Zapraszamy do obejrzenia tego projektu.

Święta Wielkanocne za pasem

Święta Wielkanocne za pasem

2012-04-05

Z tej okazji cała ekipa firmy e-MACO życzy Państwu, jak również sobie, owocnej i skutecznej współpracy jak również zadowolenia dla każdej ze stron, przy tworzeniu nowych projektów webowych, abyśmy wspólnie wykonywali obrane cele i realizacje.

Ponadto życzymy Wam, drodzy Klienci, jak również Internauci, spełnienia wielu marzeń, zawodowych oraz osobistych, zdrowia, szczęścia, a przede wszystkim uśmiechu i radości z życia. Wszystkiego Najlepszego!

Sprawozdanie z MTP w Gazecie Lokalnej KROTOSZYN

Sprawozdanie z MTP w Gazecie Lokalnej KROTOSZYN

2012-04-03

W dniu dzisiejszym na łamach Wielkopolskiej Gazety Lokalnej KROTOSZYN, ukazało się sprawozdanie z minionej imprezy targowej na EURO-REKLAMA 2012 w Poznaniu. Zapraszamy do krótkiej lektury niniejszego artykułu.

Trzydniowy maraton na MTP zaliczony!

Trzydniowy maraton na MTP zaliczony!

2012-03-30

Kilka dni temu zakończyliśmy trzydniowy maraton na Międzynarodowych Targach Poznańskich, gdzie w dniach 27-29.03.2012 r. odbyły się targi Euro-Reklama Visual Expo.

Priorytetem naszych usług było przedstawienie możliwości tworzenia stron internetowych oraz aplikacji webowych, jak również zaprezentowanie skuteczności pozycjonowania serwisów w Google...

e-MACO na europejskich targach reklamy!

e-MACO na europejskich targach reklamy!

2012-03-24

W dniach 27-29 marzec 2012 nasza firma bierze udział w europejskich targach reklamy w Poznaniu.

Nasi przedstawiciele zasiądą przy stosiku nr 118A w pawilonie nr 3. Serdecznie zapraszamy do przybycia i odwiedzenia naszego stoiska. Oczekujemy na Klientów indywidualnych, jak również na agencje reklamowe i inne firmy chcące nawiązać stałą współpracę w zakresie usług internetowych jakie oferuje Państwu nasza firma...

Zmiana siedziby firmy

Zmiana siedziby firmy

2012-03-19

Szanowni Państwo, od 1 lutego bieżącego roku zmieniliśmy siedzibę firmy i działamy teraz przy ulicy Kościuszki - tam też znajduje się wejście w bramie do naszego biura.

Serdecznie zapraszamy od pn-pt w godz 8:00 - 18:00, a w soboty od 10:00 - 13:00. Niecałe 2 tygodnie temu w lokalnej gazecie ukazała się wzmianka na ten temat, jak również skrócony opis naszej działalności.

Sklep internetowy dla każdej firmy

Sklep internetowy dla każdej firmy

2012-03-15

Tak jak zapowiadaliśmy kilka dni temu, sklep internetowy na zlecenie firmy Maison Polska jest już gotowy!

Produkt ten jest nietypowym rozwiązaniem, gdyż poza standardową funkcjonalnością sklepu internetowego oferuje również takie udogodnienia jak formularze zamówień niektórych produktów. Jak na wysokiej jakości sklep przystało, powstał on w technologii PHP z bardzo rozbudowanym a zarazem prostym w obsłudze panelem zarządzania internetowym przedsiębiorstwem. Sklep nie jest jeszcze uposażony w produkty, ale w pełni funkcjonuje. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym najnowszym produktem!

Sztuka zamknięta w mieszkaniu...

Sztuka zamknięta w mieszkaniu...

2012-03-13

Kolejny projekt naszej firmy wykonany na zlecenie Maison Polska. Prezentowany projekt dotyczy strony internetowej z pakietu rozbudowanej witryny "Web Small".

Natomiast w najbliższym czasie skończymy projekt sklep internetowego dla tej samej firmy. Strona oparta jest na technologii xHTML ze stylami CSS, a graficzny layout witryny wykonany jak zawsze przez naszego grafika miradesign. Zapraszmy!

Usługi budowlane i wodno-kanalizacyjne

Usługi budowlane i wodno-kanalizacyjne

2012-03-06

W dniu dzisiejszym prezentujemy Państwu kolejny projekt strony internetowej z segmentu usług budowlanych.

Serwis Przedsiębiorstwa Wielobranżowego "TOR" wykonany został w technologii xHTML & CSS i połączony ze standardowym systemem zarządzania treścią CMS. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszej pracy!

Wyszukiwarka noclegów - Noclegopol

Wyszukiwarka noclegów - Noclegopol

2012-03-05

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu polską bazę noclegową - Noclegopol.pl

Ten rozbudowany portal został zaprojektowany w technologii PHP i uzbrojony w bardzo potężne narzędzie jakim jest zaawansowany system zarządzania portalem CMS. Serwis jest jeszcze w trakcie uzupełniania przez właściciela, ale już teraz można dodawać do Portalu swoje noclegi, czartery, restauracje, etc, do czego oczywiście serdecznie zapraszamy!

Agro-Serwis & Agro-Tak

Agro-Serwis & Agro-Tak

2012-03-01

Prosta a zarazem przejrzysta strona z pakietu "Web Small" prezentująca nową produkcję firmy Agro-Serwis z Romanowa k.Krotoszyna - "AGRO-TAK Paraplow" to projekt oparty na technologii xHTML & CSS.
Zapraszamy do zapoznania się z projektem.

Kreatywne biuro obrotu nieruchomościami

Kreatywne biuro obrotu nieruchomościami

2012-02-07

Kolejny, dość pracochłonny projekt strony internetowej, za nami. "AURI" to wrocławska firma zajmująca się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami.

Wykonaliśmy dla nich stronę w technologii PHP i xHTML z rozbudowanym panelem zarządzania treścią i implementowania ofert do serwisu. W niedalekiej przyszłości planowane są dodatkowe dwie wersje językowe; angielska oraz niemiecka. Zapraszamy do odwiedzenia niniejszej strony internetowej.

e-Maco na podwójnych łączach...

e-Maco na podwójnych łączach...

2012-02-06

W dniu dzisiejszym nasza firma uzbroiła w kod html niedawno zakupioną domenę internetową: www.profesjonalne-strony-www.pl

Od tej pory znajdą nas Państwo na dwóch adresach url, a z czasem planujemy zakup następnych domen, które pokierują wprost do naszych usług, a tym samym do ciekawych promocji i konkurencyjnych cen. Serdecznie zapraszamy!

Paid The Cost To Be Da Boss

Paid The Cost To Be Da Boss

2012-02-02

Work hard stay humble - "miejcie odwagę podążać za głosem waszego serca i intucjii, one w jakiś sposób juz wiedzą, kim naprawdę chcecie być" S.Jobs

Niezbędnik dla rolnika

Niezbędnik dla rolnika

2012-01-31

Zapraszamy do zapoznania się z pierwszym projektem strony www tego roku.

Web Small wykonaliśmy dla Pana Piotra Bukowy - Mechanika Maszyn w Krotoszynie, zajmującego się produkcją oraz sprzedażą hydraulicznych usuwaczy obornika dla szerokiego grona rolników. Witryna została wykonana w technologi XHTML & CSS.

Jungle by miradesign

Jungle by miradesign

2012-01-15

Firma e-Maco zawsze stawia na najlepszych, jesteśmy dla Państwa w ciągłej dyspozycjji, a w wolnych chwilach staramy się zaspokoić nasz ciągły głód tworzenia. Praca "Jungle" to ciągła kondensacja naszych pragnień i niepoi tańcząca w takt chorego Tanga" powiedział nasz grafik....

Eyez Closed - miradesign...

Eyez Closed - miradesign...

2012-01-09

Z okazji Nowego 2012 Roku, życzymy wszystkim naszym Klientom, jak również Internautom, dużo radości, szczęścia, udanych transakcji, jak również ogromu internetowych wrażeń opartych o miłą i skuteczną współpracę z naszą firmą e-Maco.

Na dobry początek 2012 roku prezentujemy kolejny projekt z pod szyldu miradesign, który z "zamkniętymi oczami" tworzy pigułkę Photoshopa.. Zapraszamy do zapoznania się z projektem.