e-MACO - Profesjonalne tworzenie stron www

Identyfikacja internetowa

News 2013

Nasza Apteka

Nasza Apteka

2013-12-13

"Nasza Apteka" to nazwa poznańskiej apteki, która ma swoje siedziby w Poznaniu, Przeźmierowie i Swarzędzu, oferując kompleksowe usługi farmaceutyczne. Firma ta zdecydowała się na stronę z najnowszego projektu e-ID II, który musieliśmy delikatnie zmodyfikować specjalnie dla naszego Klienta, z uwagi na treści merytoryczne na stronie. Serwis został wykonany wraz z mobilną wersją na urządzenia przenośne.

Obrusy Franco Sklep WWW

Obrusy Franco Sklep WWW

2013-12-11

Następny sklep internetowy z naszego autorskiego szablonu, za nami. Tym razem obsłużyliśmy naszego stałego Klienta, który kilka miesięcy temu zamawiał u nas stronę www - Franco, to firma produkująca i sprzedająca obrusy lniane, bawełniane, etc. na wymiar. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą tej firmy.

KopiaNET

KopiaNET

2013-12-10

Tym razem na innowacyjne rozwiązanie strony internetowej w postaci Projektu Standard WWW II zdecydowała się poznańska firma KopiaNET oferująca szeroki zakres usług związanych z drukiem cyfrowym oraz kserografią, grawerowaniem i oprawami prac oraz laminowanie dokumentów. Strona została wykonana w technologii HTML5 wraz z systemem zarządzania treścią CMS i wersją mobilną serwisu na urządzenia przenośne.

Piece Piekarnicze Aron

Piece Piekarnicze Aron

2013-12-09

ARON to firma pochodząca z Piły, zajmująca się produkcją, montażem i serwisem piecy piekarniczych. Właściciel firmy, Pan Jacek Sokołowski, zamówił u nas stronę internetową z projektu e-ID II wraz z wersją mobilną serwisu.

Sklep dla FASA

Sklep dla FASA

2013-12-04

Tym razem na naszym warsztacie zagościł projekt i realizacja sklepu internetowego "Shop Standard" dla poznańskiej firmy oferującej w swojej sprzedaży odkurzacze oraz myjki ciśnieniowe FASA. Dodatkowo do sklepu został zaimplementowany moduł do obsługi sklepu wraz z serwisem Allegro, jak również szablon graficzny do wystawiania aukcji.

Ginekolog Wojno

Ginekolog Wojno

2013-11-25

W dniu dzisiejszym zakończyliśmy prace nad stroną internetową dla ginekologa Pana Tomasza Wojno, oferującego swoje usługi ginekologiczno-położnicze w Krotoszynie. Pan Tomasz zdecydował się na jedno z nowszych rozwiązań naszych autorskich rozwiązań internetowych, a mianowicie na stronę z projektu Standard WWW II wraz z systemem zarządzania treścią CMS oraz wersją mobilną strony internetowej.

Bartesko z Koźmina Wlkp.

Bartesko z Koźmina Wlkp.

2013-11-19

Po kilku miesiącach pracy nad rozbudowaną stroną internetową naszego Klienta, firmy Bartesko z Koźmina Wielkopolskiego, zakończyliśmy pierwszy etap prac, związany z wykonaniem całego, funkcjonującego portalu, składającego się z trzech działów głównych firmy, podpiętych do różnych domen internetowych. W następnym etapie będziemy tworzyć wersję mobilną serwisu oraz kilka wersji językowych. Serdecznie zapraszamy.

Madeleine Łomża

Madeleine Łomża

2013-11-18

Na pierwszą wersję projektu e-ID I zdecydowała się Pani Magdalena Jabłońska, właścicielka firmy Madeleine z Łomży. Ponadto strona internetowa została wzbogacona o System Zarządzania Treścią CMS oraz wersję mobilną na urządzenia przenośne. Pani Magda wybrała jako adres swojej strony internetowej, subdomenę e-id.com.pl dzięki czemu nie ponosi opłat za domenę.

Stomatolog Wojno

Stomatolog Wojno

2013-11-15

W dniu dzisiejszym ukończyliśmy tworzenie strony internetowej dla Pani Izabeli Wojno, oferującej usługi stomatologiczne w Sulmierzycach. Strona została wykonana na podstawie projektu e-ID II w nowej odsłonie, wraz z wersją mobilną serwisu.

ZPH Karwecki

ZPH Karwecki

2013-11-05

Z okazji 101-ej strony szablonowej, wykonanej w naszej firmie, prezentujemy kolejną stronę e-ID, tym razem wykonaną z pierwszej odsłony tego projektu, dla szamocińskiej firmy Z.P.H. Karwecki oferującej w swojej sprzedaży różnego rodzaju podpałki; grillowe, ogniskowe oraz do pieców. Strona została wykonana wraz z mobilną wersją serwisu na urządzenia przenośne.

Grabska - Sprężyny

Grabska - Sprężyny

2013-10-30

Z pierwszej edycji projektu e-ID I skorzystała u nas poznańska firma GRABSKA produkujące i sprzedająca wszelkiego rodzaju sprężyny; naciskowe, naciągowe, skrętowe, itp. Strona standardowo została wykonana w technologi HTML5 i dodatkowo wyposażona w wersję mobilną serwisu.

Budmont

Budmont

2013-10-23

Mająca swoją siedzibę w Środzie Wielkopolskiej firma Budmont, zamówiła u nas stronę internetową z nowego projektu e-ID II, wersję mobilną serwisu oraz Slideshow z lektorem. Firma istnieje na rynku od ponad 30 lat i zajmuje się szeroko pojętą budowlanką.

P.U.H. DUCZMAL

P.U.H. DUCZMAL

2013-10-18

W dniu dzisiejszym wykonaliśmy kolejną stronę z autorskiego projektu szablonowego e-ID II dla naszego Klienta, Pana Ryszarda Duczmala reprezentującego firmę P.U.H. DUCZMAL z Jankowa Zaleśnego, posiadającego w swojej ofercie różnego rodzaju materiały opałowe, nawozy mineralne, pasze, koncentraty, jak również cement i wapno budowlane, jednym słowem, wszystko to w co potrzebuje zaopatrzyć się rolnik. Standardowo, strona została wykonana wraz z mobilną wersją serwisu.

Rosinke Polska Sp. z o.o.

Rosinke Polska Sp. z o.o.

2013-10-16

Na indywidualny projekt strony internetowej w naszej firmie, zdecydowała się niemiecka firma Rosinke GmbH otwierająca swój oddział w Polsce, a konkretnie w Miliczu, pod szyldem Rosinke Polska Sp. z o.o. Owa firma, zajmuje się rekrutacją pracowników do pracy w Niemczech. Strona internetowa została wykonana wraz z systemem zarządzania treścią CMS i posiada rozbudowany formularz rejestracyjny, pozwalający na zarejestrowanie swojej kandydatury do pracy w Niemczech. Dodatkowo, na życzenie klienta, wykonaliśmy wersję mobilną serwisu na urządzenia przenośne.

Salon Sposa-Bella

Salon Sposa-Bella

2013-10-14

Tym razem nowa odsłona Projektu e-ID II powędrowała do Ostrowa Wielkopolskiego, gdzie mieści się siedziba firmy Sposa-Bella, oferująca szeroki wybór markowych sukien ślubnych, jak również kompletnych dodatków związanych z tą działalnością. Nasza Klientka zdecydowała się na zastosowanie animowanego slider'a w tle strony, a w pakiecie otrzymała wersję mobilną serwisu GRATIS!

Jola Meble z Mosiny

Jola Meble z Mosiny

2013-10-09

"Jola Meble" to nowo powstała firma z Mosiny, sprzedające meble renomowanych producentów, takich jak: Gniatkowski, Meblar czy Kampol. Firma ta zaopatrzyła się u nas w stronę internetową z Projektu Standard WWW II wraz z systemem zarządzania treścią CMS i wersją mobilną serwisu. Wybranie tego wariantu strony pozwala właścicielowi na dodawanie, w dowolnej ilości podstron w dziale Oferta i Producenci, z uwagi na dużą ilość asortymentu.

FOTOGandini

FOTOGandini

2013-10-08

Kolejna Wizytówka WWW powędrowała do naszego zaprzyjaźnionego Klienta z Ostrzeszowa, właściciela firmy FOTOGandini, oferującego, za pośrednictwem portalu aukcyjnego Allegro, różnego rodzaju sprzęt fotograficzny, jak również sprzęt audio-video, suplementy diety, etc. Polecamy!

Impuls Laboratorium

Impuls Laboratorium

2013-10-07

Pierwotną wersję Projektu e-ID I, wybrała również firma IMPULS Henryk Dzioch i Marek Skórczewski Spółka Jawna z Bydgoszczy, która wykonuje rzadko spotykane usługi w postaci badania pól elektromagnetycznych w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony ludzi i środowiska. Klient zażyczył sobie jedno zdjęcie w tle stron oraz wersję mobilną serwisu w pakiecie.

Kolorowe Gniazdko w Gdańsku

Kolorowe Gniazdko w Gdańsku

2013-10-05

Na bardzo kolorową i wesołą stronę www, zdecydowało się gdańskie przedszkole "Kolorowe Gniazdko", które ma już za sobą ponad 14 lat istnienia na pomorskim rynku. Właścicielami przedszkola jest małżeństwo Beata i Dariusz Stenka, którzy wkładają w to przedszkole całe swoje serce i czas, dlatego też zdecydowali się na wykonanie nowej strony internetowej, zamawiając u nas Projekt e-ID I.

Wojciech Sumliński - dziennikarz

Wojciech Sumliński - dziennikarz

2013-10-02

Miło nam jest zaprezentować Państwu, ostatnio wykonaną stronę, nad którą, wspólnie z jej właścicielem, dziennikarzem śledczym Wojtkiem Sumlińskim, pracowaliśmy kilka miesięcy. Strona przedstawia wiele artykułów i książek autorstwa Wojciecha Sumlińskiego, który niejednokrotnie odkrywa smutną prawdę o polskiej rzeczywistości... Serdecznie polecamy książki Pana Wojtka, które można również nabyć za pośrednictwem sklepu internetowego umieszczonego na stronie. Zapraszamy.

Mafra - Skup Złomu

Mafra - Skup Złomu

2013-10-01

Druga strona internetowa z naszego odnowionego Projektu e-ID II, to strona dla poznańskiej firmy Mafra, która zajmuje się skupem oraz sprzedażą wszelkiego rodzaju metali oraz makulatury. Nasz klient wraz ze stroną, która oparta została o system zarządzania treścią CMS, otrzymał również wersję mobilną strony internetowej w pakiecie.

Optyk Zaciera

Optyk Zaciera

2013-09-30

Optyk Zaciera to nasz kolejny klient korzystający z oferty szablonowych rozwiązań internetowych. Pan Tomasz zdecydował się na wybór Wizytówki WWW, gdyż jak twierdzi, zależy mu tylko na zaistnieniu w Internecie, a do tego właśnie służy to najtańsze rozwiązanie w naszej ofercie.

Pierwsza strona z Projektu e-ID II

Pierwsza strona z Projektu e-ID II

2013-09-28

Pierwszą realizacją strony internetowej z naszego najnowszego Projektu e-ID II (2013), została strona www dla poznańskiej firmy DOBROWOLSKI-HERNES oferującej kompleksowe usługi pogrzebowe... Layout graficzny strony został wykonany w ciemnej i smutnej scenerii, ze względu na tematykę serwisu. W tym przypadku nasz klient zdecydował się na zastosowanie animowanego slider'a w tle strony. Więcej informacji na temat naszego nowego Projektu e-ID II na stronie ofertowej www.e-maco.com.pl.

Projekt e-ID II (2013)

Projekt e-ID II (2013)

2013-09-27

Z uwagi na ogromne zainteresowanie „poprzednikiem” tego Projektu, cieszącym się nie lada uznaniem wśród naszych Klientów, postanowiliśmy wprowadzić do naszej oferty nowszą i bardziej udoskonaloną wersję Projektu e-ID, określając go nr II. Strona internetowa z tego projektu do złudzenia przypomina swojego poprzednika, jeśli chodzi o układ i sam zamysł funkcjonowania strony, ale mimo to posiada kilka nowych funkcjonalności, które na pewno znajdą aprobatę wśród naszych odbiorców. Więcej informacji na naszej stronie ofertowej www.e-maco.com.pl

Ksero Pryzmat

Ksero Pryzmat

2013-09-23

Wizytówka WWW to jednostronicowa witryna internetowa prezentująca najważniejsze informacje o firmie. Na takie rozwiązanie zdecydowała się firma Pryzmat oferująca usługi ksero i wszelkiego rodzaju wydruki cyfrowe w Lesznie.

Glass-Pol on-line

Glass-Pol on-line

2013-09-16

W ramach kompleksowej obsługi naszego Klienta Glass-Pol, wykonaliśmy sklep internetowy z autorskiego Projektu Shop Standard. Sklep został wykonany w oparciu o platformę Gekosale, "ubrany" graficznie pod wcześniej wykonaną stronę www i dostosowany do potrzeb firmy. Sklep wymaga jeszcze wprowadzenia produktów przez właściciela, ale całość jest już dostępna w Internecie.

Energy SPED

Energy SPED

2013-09-13

Kolejna strona internetowa z najnowszego projektu Standard WWW II za nami - tym razem zlecającym okazał się nasz dobry znajomy, a zarazem partner biznesowy Mateusz Tarnawski reprezentujący swoją firmę Energy Sped, zajmującą się transportem oraz spedycją na terenie całej Europy. Strona WWW została wykonana wraz z systemem zarządzania treścią CMS oraz z mobilną wersję serwisu na urządzenia przenośne.

Glass-Pol

Glass-Pol

2013-09-11

Niedawno powstała firma Glass-Pol z Lutogniewa, zajmująca się szeroko pojętą tematyką szklarstwa, zamówiła u nas stronę internetową w postaci najnowszego rozwiązania jakie oferujemy naszym Klientom - Standard WWW II wraz z systemem zarządzania treścią CMS. Kompleksowa obsługa klienta polegała również na stworzeniu sklepu internetowego, nad którym obecnie pracujemy.

CNC Czarnieccy

CNC Czarnieccy

2013-09-09

Obróbka metali skrawaniem CNC to nowy profil działalności, znanej już firmy CZARNIECCY - Zakład Powroźniczy, który zamówił u nas stronę internetową z Projektu e-ID, właśnie na potrzeby tejże nowej oferty firmy. Standardowo strona internetowa wyposażona została w mobilną wersję serwisu, dzięki czemu sprzyja to odbiorcą przy przeglądaniu strony na urządzeniach przenośnych.

Fachowcy w Mieście

Fachowcy w Mieście

2013-08-30

Nasza nowa oferta Projektu Standard WWW II (2013) z każdym dniem cieszy się coraz większym powodzeniem. Na to innowacyjne rozwiązanie internetowe, zdecydowała się również poznańska gazeta "Fachowcy w Mieście". Bezpłatny miesięcznik ukazuje się w nakładzie 10 000 egzemplarzy. Wykonana strona została wyposażona w system CMS oraz wersję mobilną serwisu.

Komornik Leszno

Komornik Leszno

2013-08-29

Projekt strony e-ID+ został ponownie wybrany przez naszego Klienta Pana Marka Chlebowskiego Komornika Sądowego z Leszna. Strona została wykonana wraz z Systemem Zarządzania Treścią CMS, dzięki któremu właściciel strony może edytować treści merytoryczne i multimedialne na stronie, co w przypadku Pana Chlebowskiego, który często ogłasza licytacje, jest niezbędnym rozwiązaniem. Standardowo projekt ten wykonany został wraz z wersją mobilną strony.

Franco - Obrusy

Franco - Obrusy

2013-08-26

W dniu dzisiejszym wykonaliśmy stronę internetową z Projektu e-ID dla jednej z krotoszyńskich firm - Franco, Pani Anety Jarzembskiej. Firma zajmuje się produkcją galanterii stołowej: obrusów, bieżników, serwet, etc. Strona została wykonana wraz z systemem zarządzania treścią CMS, co pozwala naszemu Klientowi na edycję serwisu we własnym zakresie, za pośrednictwem prostego i przejrzystego interfejsu. Do wykonania strony użyliśmy zdjęcia nadesłane przez Klienta.

Światowy Dzień Serca

Światowy Dzień Serca

2013-08-21

Jako drugą stronę internetową z Projektu Standard WWW II, wykonaliśmy z okazji Światowego Dnia Serca, które odbędzie się w naszym mieście - Krotoszyn 2013, w dniu 28 września br. Będąc Partnerem tej uroczystości, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w "Spacerze dla Serca", który organizowany jest przez takie Stowarzyszenia jak: Krotoszyńskie Centrum Przedsiębiorczości, Centrum Wolontariatu Ziemi Krotoszyńskiej, Razem, Pomóżmy Sobie oraz przez Centrum Sportu i Rekreacji w Krotoszynie.

Nova Meble

Nova Meble

2013-08-16

Nova Meble to nasz kolejny Klient, który zdecydował się na stronę internetową z Projektu e-ID+ wraz z systemem zarządzania treścią CMS, który pozwala na administrowanie stroną we własnym zakresie. Standardowo w pakiecie wersja mobilna strony internetowej na urządzenia przenośne. Tym razem, nasz klient wybrał subdomenę e-ID zamiast indywidualnej domeny.

Telserwis

Telserwis

2013-08-14

W dniu dzisiejszym wykonaliśmy pierwszą stronę internetową z naszego nowego Projektu Standard WWW II (2013) dla firmy Telserwis z Piły, zajmującej się świadczeniem usług teletechnicznych na wysokim poziomie. Telserwis jest  autoryzowanym przedstawicielem firmy SLICAN produkującej nowoczesny i niezawodny sprzęt telekomunikacyjny. Strona internetowa została postawiona na platformie WordPress pozwalającej naszemu Klientowi na łatwe i intuicyjne administrowanie serwisu we własnym zakresie. W pakiecie oczywiście wersja mobilna strony internetowej.

Standard WWW II - 2013

Standard WWW II - 2013

2013-08-13

Poszerzyliśmy naszą ofertę innowacyjnych rozwiązań sieciowych, poprzez wdrożenie do sprzedaży drugiej odsłony Projektu Standard WWW, którą cechuje przede wszystkim nieograniczona ilość podstron, dostosowanie Serwisu do urządzeń mobilnych, czy też nowoczesność zastosowanych funkcjonalności w systemie zarządzania treścią CMS. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nowym produktem na naszej stronie produktowej www.e-maco.com.pl oraz na fanpage'u Nowoczesne Strony WWW.

Miwex SG

Miwex SG

2013-08-12

Firma Miwex SG Pana Józefa Słomkowskiego, to przedsiębiorstwo z wieloletnią tradycją jak również historią. Zamówiona u nas strona internetowa dla tej firmy jest stroną produktową, która oferuje różnego rodzaju siedziska sportowe. Przedsiębiorstwo Miwex SG zamontowało takie siedziska na ponad 2100 obiektach sportowych w Polsce i zagranicą (min. stadiony piłkarskie, żużlowe, lekkoatletyczne, etc.). Strona wykonana została w 3 wersjach językowych wraz z systemem zarządzania treścią CMS.

Maxi-Kebab

Maxi-Kebab

2013-08-08

Następna strona z Projektu e-ID za nami. Tym razem ugościliśmy w naszych progach naszego sąsiada Pana Wojtka Kmiecika, który reprezentuje swoją restaurację Maxi-Kebab w naszym mieście. Jako stali klienci Pana Wojtka, serdecznie polecamy wyśmienity kebab i wiele innych dań.

Komornik Klonowska

Komornik Klonowska

2013-08-07

Ostatni projekt szablonowej strony internetowej e-ID wykonaliśmy dla Pani Cecylii Klonowskiej - Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy. Pani Komornik na swojej stronie przedstawia swoją działalność, jak również oferuje wzory pism do pobrania.

VT Drive Polska

VT Drive Polska

2013-07-23

W dniu dzisiejszym zakończyliśmy jeden z najnowszych projektów strony internetowej, dla polskiego oddziału VT Drive z siedzibą w Chinach. Firma specjalizuje się w sprzedaży przemienników częstotliwości na skalę światową. Indywidualny projekt graficzny strony, został zaprogramowany w technologii HTML5 i oparty o System Zarządzania Treścią CMS, dzięki czemu nasz Klient będzie mógł na bieżąco uzupełniać informacje merytoryczne i multimedialne na stronie www.

E.Wojtko Stomatolog

E.Wojtko Stomatolog

2013-07-19

Elżbieta Wojtko Stomatolog z Poznania, to nasz kolejny Klient korzystający z naszego innowacyjnego rozwiązania pozwalającego zaistnieć tanim kosztem w Internecie - Strona WWW z Projektu e-ID. Pani Elżbieta postanowiła zastosować w tle swojej strony tylko jedno zdjęcie, ale za to bardzo efektowne.

Biuro Rachunkowe

Biuro Rachunkowe

2013-07-15

Kolejne zlecenie strony internetowej z Projektu e-ID za nami. Pani Justyna Wicherek reprezentująca Biuro Rachunkowe z Obornik zdecydowała się na tą właśnie propozycję utworzenia strony www z autorskiego szablonu naszej firmy. Dodatkowo Pani Justyna zażyczyła sobie bezpośrednie powiązanie strony z fanpage'm na portalu społecznościowym Facebook, co oczywiście wliczone jest w cenę usługi.

AREP - Malowanie Proszkowe

AREP - Malowanie Proszkowe

2013-07-12

Standardowe rozwiązanie strony internetowej z pakietu "Standard WWW" wybrał zakład produkcyjno-usługowy "AREP" Pana Andrzeja Pruchniaka oferujący usługi malowania proszkowego wszelkiego rodzaju przedmiotów metalowych.

Salon VENUS

Salon VENUS

2013-07-11

Po zebraniu wszystkich niezbędnych materiałów merytorycznych i multimedialnych, wykonaliśmy konkursową stronę internetową dla Pani Anny Andrejczuk, którą wygrała w konkursie WGL KROTOSZYN. Strona prezentuje Salon Kosmetyczny VENUS mieszczący się w Zdunach. Serdecznie zapraszamy.

V.S. Dudi

V.S. Dudi

2013-07-01

Z początkiem lipca 2013 wykonaliśmy kolejną Wizytówkę WWW dla naszego Klienta V.S. Dudi z Obrzycka, zajmującego się serwisem ekspresów oraz automatów do kawy.

Auto Serwis - Auto Spa

Auto Serwis - Auto Spa

2013-06-28

Następne zlecenie w postaci strony internetowej z Projektu e-ID dla serwisu samochodowego wraz z pełną kosmetyką spa aut dla firmy z Wielkiej Wsi Auto-Serwis Auto-Spa Pana Rafała Brzezińskiego.

e-Maco Copyright web templates

e-Maco Copyright web templates

2013-06-21

www.e-maco.com.pl - to adres strony internetowej, przedstawiającej propozycję tanich i nowoczesnych stron oraz sklepów internetowych oferowanych przez naszą firmę. Stworzyliśmy dla Państwa kilka różnych szablonów stron www i sklepu internetowego, dzięki czemu, tanim kosztem mogą Państwo nabyć swoją stronę lub sklep www. Serwis przedstawia strony z projektów; Wizytówka, Parallax, e-ID, Standard WWW oraz Shop Standard - każdy z nich ma swoją stałą cenę, a ponadto w pakiecie otrzymują Państwo darmowe katalogowanie wybranej strony lub sklepu.

Cover e-Maco

Cover e-Maco

2013-06-21

Zagospodarowaliśmy naszą domenę profesjonalne-strony-www.pl, z której w prosty i intuicyjny sposób można przejść na wybraną stronę internetową przedstawiającą naszą ofertę stron internetowych: e-maco.pl - indywidualne projekty stron, e-maco.com.pl - szablonowe rozwiązania www. Zapraszamy!

Mona Vie

Mona Vie

2013-06-20

Szablonowym rozwiązaniem Wizytówki WWW, zainteresował się kolejny Klient, z polecenia naszego Partnera biznesowego Regiobiznes, Pan Stanisław Szubert reprezentujący ogromną korporację na skale światową Mona-Vie, która to zajmuje się produkcją win i napoi energetyzujących i poprawiających samopoczucie.

Rzecznik Piątkowska

Rzecznik Piątkowska

2013-06-19

Na stronę z Projektu e-ID zdecydowała się również Kancelaria Patentowa Pani Elżbiety Piątkowskiej z Poznania. W tym przypadku, również wykorzystaliśmy na tło strony, zdjęcia nadesłane przez naszego Klienta, który dzięki współpracy biznesowej z RegioBiznes, zawitał w naszych progach.

Mikroms

Mikroms

2013-06-18

Jednym z ostatnich projektów w tym tygodniu, była strona internetowa dla firmy Mikroms z Andrychowa, który wybrała (jak większość naszych Klientów) stronę z projektu e-ID. Na stronie zastosowaliśmy zdjęcia w tle nadesłane przez Klienta.
Zapraszamy do obejrzenia tego projektu na www.e-maco.com.pl

Kratpol

Kratpol

2013-06-07

Kilka dni temu zakończyliśmy prace nad stroną internetową dla firmy Kratpol, która zdecydowała się na wybór autorskiego szablonu serwisu internetowego wraz z Systemem Zarządzania Treścią CMS który pozwala klientowi na edycję treści merytorycznych i multimedialnych na stronie.

Stomatolog w Poznaniu

Stomatolog w Poznaniu

2013-06-03

Na nasz autorski szablon Standardowej Strony WWW zdecydowała się Pani Dorota Handschuh, która reprezentuje swój gabinet stomatologiczny w Poznaniu. Kolejna udana realizacja dzięki owocnej współpracy z naszym partnerem biznesowym RegioBiznes.

Vetina - dla Twoich Zwierząt

Vetina - dla Twoich Zwierząt

2013-06-01

Na zakończenie maja a zarazem z początkiem czerwca 2013 roku, umieściliśmy w naszym portfolio kolejną indywidualną stronę internetową dla Pani Patrycji Polcyn, lekarza gabinetu weterynaryjnego Vetina, mieszczącego się w Krotoszynie. Strona została przygotowana na platformie WordPress, dzięki której Klient ma możliwość wprowadzania i edycji treści merytorycznych oraz multimedialnych we własnym zakresie.

Bel-Wah

Bel-Wah

2013-05-21

Strony internetowe o tematyce budolanej, cieszą się coraz to większym zainteresowaniem wśród naszych Klientów. Kolejna strona e-ID w dniu dzisiejszym wykonana dla firmy Bel-Wah zajmującej się sprzedażą betonu oraz piasku.

TRANSBED

TRANSBED

2013-05-20

Kolejna strona internetowa z Projektu e-ID, tym razem wykonana dla firmy Transbed z Piekar, zajmująca się sprzedażą betonu i piasku oraz robotami ziemnymi.

50 e-ID na 1 rocznicę!

50 e-ID na 1 rocznicę!

2013-05-17

Na rocznicę istnienia naszego Projektu e-ID przypadającą na 17 maja, wykonaliśmy 50-tą stronę internetową e-ID, która cieszy się szczególnym zainteresowaniem wśród naszych Klientów z uwagi na bardzo niską cenę, expresowy czas realizacji oraz innowacyjne zastosowanie funkcjonalności strony. Ten zaszczyt przypadł firmie Ren-Dar z Gniezna, oferującej serwis aut marki Renault.

Sklep Internetowy JAMAR

Sklep Internetowy JAMAR

2013-05-15

Kontynuując zamówienie naszego Klienta - firmy JAMAR, w drugiej części zlecenia wykonaliśmy sklep internetowy oparty o nasz projekt "Shop Standard". Ponadto wprowadziliśmy do sklepu ponad 600 produktów, które oferuje nasz Klient, w postaci różnego rodzaju części i akcesoriów do maszyn rolniczych. Zapraszamy.

Rolety Ostrów Wlkp.

Rolety Ostrów Wlkp.

2013-05-13

W dniu dzisiejszym wykonaliśmy kolejną stronę z projektu e-ID, której właścicielem jest firma z Ostrowa Wielkopolskiego - Rol-System, zajmująca się produkcją, sprzedażą oraz montażem rolet i moskitier okiennych.

Bart-Hal

Bart-Hal

2013-05-08

Pierwszą stronę z projektu e-ID w maju, okazała się strona dla firmy Bart-Hal Pani Haliny Piotrowskiej, która zajmuje się skupem oraz sprzedażą różnego rodzaju mięsa: wołowego, wieprzowego oraz drobiu.

Manicure Eva

Manicure Eva

2013-04-25

"Zadbaj o Swoje Paznokcie" - to motto przewodnie naszej kolejnej Klientki - Manicure Eva, która zdecydowała się na szablonowe rozwiązanie strony internetowej z projektu e-ID. Dodatkowo wykonaliśmy również logotyp na potrzeby strony internetowej, która oczywiście zawiera również wersję mobilną na telefony i tablety.

Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna

Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna

2013-04-20

Rolnicza Spółdzielnia Przemysłowa w Sękowie to nasz kolejny klient, który zdecydował się na stronę internetową z Projektu e-ID. Spółdzielnia zajmuje się produkcją wszelkiego rodzaju opakowań drewnianych, jednostkowych i seryjnych.

Katalogowanie Stron WWW

Katalogowanie Stron WWW

2013-04-15

Dbamy o Twoją pozycję i sukces w branży

Niedawno poszerzyliśmy naszą ofertę marketingu internetowego o kolejną usługę - Katalogowanie Stron Internetowych. Jest to usługa polegająca na dopisywaniu firmy do ogólnodostępnych katalogów internetowych, zawierających bazę firm, instytucji czy organizacji.

Katalogowanie Stron WWW ma wiele zalet, a do najważniejszych należą:
- reklama firmy na wielu portalach branżowych
- zaprezentowanie oferty firmy z możliwością opiniowania jej przez Internautów
- szybsze zaindeksowanie strony w Google
- podwyższenie pozycji strony w wynikach wyszukiwania
- udostępnienie danych kontaktowych dla potencjalnych Klientów

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

NEPTUN - Ośrodek Wypoczynkowy

NEPTUN - Ośrodek Wypoczynkowy

2013-04-13

Tym razem, nasz projekt, poraz kolejny zagościł nad naszym polskim morzem. Strona internetowa wykonana z naszego autorskiego szablonu, prezentuje Ośrodek Wypoczynkowy Neptun w Jarosławcu, który przyciąga wielu turystów na wyjątkowy odpoczynek i ciekawe spędzenie urlopu.

Marcelin Poznań

Marcelin Poznań

2013-04-11

Dodanie wersji mobilnej do naszego projektu e-ID, pozwoliło nam ugościć w progach naszej firmy wybitnego lekarza Pana dr. Roberta Kuźma specjalistę urologa, reprezentującego swoją firmę Marcelin z Poznania.

DREW-STOL K.Hybsz

DREW-STOL K.Hybsz

2013-04-09

Firma Drew-Stol z Sulmierzyc, którą reprezentuje Pan Krzysztof Hybsz, to przedsiębiorstwo handlowo-usługowe zajmujące się sprzedażą drewna kominkowego i opałowego, jak również produkcją mebli drewnianych, głównie zabudowy wnęk i zestawy kuchenne. Strona e-ID, jest pierwszą stroną z tego projektu, którą wykonaliśmy wraz z wersją mobilną strony, na telefony oraz tablety.

Omnia Psychoterapia

Omnia Psychoterapia

2013-04-04

Kolejna indywidualna strona internetowa za nami. Przez ostatnie kilkanaście dni tworzyliśmy projekt graficzny i kodowaliśmy stronę dla Pani Psycholog Małgorzaty Bień-Fiuk, reprezentującej swoją działalność pod nazwą "Omnia Psychoterapia". Serwis internetowy został wykonany pod ściśle określone warunki naszego Klienta, począwszy od kolorystyki, przez układ i skończywszy na treści merytorycznej. Całość zaimplementowaliśmy do platformy WordPress, co pozwoli właścicielowi na bezproblemowe i intuicyjne zarządzanie swoją stroną www.

Piekarnia Pacyna

Piekarnia Pacyna

2013-04-03

Kolejny projekt e-ID PRO zrealizowany! Piekarnia Pacyna z Pacyny za pośrednictwem naszego Partnera Biznesowego RegioBiznes, zamówiła stronę internetową z Projektu e-ID wraz z systemem zarządzania treścią CMS, dzięki czemu klient ma możliwość edytowania treści merytorycznych i multimedialnych na stronie.

e-Maco 3 Lata z Wami

e-Maco 3 Lata z Wami

2013-04-01

Z dniem 1 kwietnia br. świętujemy trzecie urodziny naszej firmy e-Maco!

Przez ten okres wykonaliśmy dla Was ponad 100 stron internetowych, które widnieją w portfolio na naszej stronie.

Zaufały nam setki Klientów, nie tylko przy tworzeniu stron internetowych, ale również przy ich pozycjonowaniu, katalogowaniu, administrowaniu, jak również przy projektowaniu wszelkiego rodzaju grafik, prezentacji czy kampanii reklamowych. Dziękujemy, że obdarzyliście nas zaufaniem, które teraz owocuje w zadowolenie dla każdego, kto skorzystał z naszych usług.

Cieszymy się, że możemy dla Was nadal projektować, tworzyć i umacniać Ideę Nieograniczonego Internetu.

Street Sushi z Krakowa

Street Sushi z Krakowa

2013-04-01

Pierwszym zrealizowanym projektem w kwietniu jest strona internetowa z Projektu e-ID, na zamówienie firmy Street Sushi z Krakowa, która oferuje wyśmienite potrawy z sushi. Layout graficzny strony jest niezwykle barwny i nasycony ostrą kolorystyką - w zamyśle naszego Klienta, tak właśnie przedstawia się Jego krakowska restauracja.

MAX - Wózki Transportowe

MAX - Wózki Transportowe

2013-03-28

Kolejna Strona internetowa z projektu e-ID wykonana dla sąsiedzkiej firmy z Krotoszyna - MAX - Pana Jędrkowiaka, która w tym roku będzie obchodziła 15-lecie istnienia. Firma zajmuje się produkcją wózków transportowych oraz różnego rodzaju balustrad.

PILMASZ - Standard WWW

PILMASZ - Standard WWW

2013-03-26

Zakład Produkcyjno Usługowy PILMASZ z Piły złożył u nas zamówienie na szablonowe rozwiązanie strony internetowej z pakietu Standard WWW. Ponadto Klient zażyczył sobie stronę opartą o system zarządzania treścią CMS, jak również dodatkowe 2 wersje językowe: EN i DE. Zapraszamy do zapoznania się z projektem, który osadziliśmy na platformie WordPress.

JAMAR - Rabiega

JAMAR - Rabiega

2013-03-25

Kompleksowe rozwiązania internetowe

Jednym z naszych kolejnych Klientów jest przedsiębiorstwo wielobranżowe JAMAR - Rabiega. Firma ta zamówiła u nas kompleksowe rozwiązanie internetowe, czyli indywidualną stronę www wraz z szablonowym projektem sklepu internetowego. Sklep jeszcze w trakcie realizacji, ale już teraz zapraszamy do zapoznania się z projektem strony www.

Kancelaria M.Nowaczyk

Kancelaria M.Nowaczyk

2013-03-23

Kancelaria Radcy Prawnego z Piły, Pana Marcina Nowaczyka zleciała nam wykonanie strony z projektu e-ID. Standardowo, niniejszy projekt wykonaliśmy na szablonie naszego projektu, który już niebawem będzie obchodził 1 rocznicę swojego istnienia.

Nowy Agro-Serwis

Nowy Agro-Serwis

2013-03-15

W ostatnim czasie, przez kilkanaście dni na naszym "warsztacie" w e-Maco przerabialiśmy stronę internetową naszego stałego Klienta, który jako pierwszy zawitał w naszych progach 3 lata temu - Adam Streubel, właściciel firmy Agro-Serwis z Romanowa, zażyczył sobie odświeżenie layoutu graficznego witryny oraz dodanie systemu zarządzania treścią opartego na WordPress'ie. Ponadto nowa strona dla Pana Adama jest naszym setnym projektem który wykonaliśmy w naszej firmie.

Transport Tarnowo

Transport Tarnowo

2013-03-13

Priorytetową ofertą naszego kolejnego Klienta, który wybrał stronę z Projektu e-ID, są wszelkiego rodzaju usługi transportowe. Pani Barbara Majorczyk, właścicielka firmy, oferuje transport samochodowy, maszyn i innych ciężkich maszyn. W ofercie znajdą Państwo również wynajem koparek, wywrotek i dźwigów.

Endokrynolog Poznań

Endokrynolog Poznań

2013-03-12

Następna strona internetowa z Projektu e-ID dla lekarza - endokrynolog z Poznania, Pani Dr nauk med. spec. Agata Czarnywojtek. Kolejny zadowolony Klient ze Strony e-ID, która coraz częściej wybierana jest przez tych wszystkich Klientów, którzy nie potrzebują dużej i rozbudowanej strony www, a chcieliby tanim kosztem zaistnieć w Internecie.

Tęczowy Skrzat - mini przedszkole

Tęczowy Skrzat - mini przedszkole

2013-03-09

W dniu dzisiejszym wykonaliśmy kolejną stronę z Projektu e-ID - tym razem naszym Klientem była Pani Dorota Kukiełczyńska, właścicielka Dziennej Opieki nad Dziećmi "Tęczowy Skrzat", to mini przedszkole dla dzieci od 20 tygodnia do 3 roku życia, oferuje rodzicom profesjonalną opiekę nad ich pociechą, gdy rodzice muszą pracować, a dziecko jest jeszcze zbyt małe aby móc skorzystać z opieki standardowego przedszkola.

Gniazdo Kormorana

Gniazdo Kormorana

2013-03-02

Pierwszym zrealizowanym zleceniem w tym miesiącu, jest strona internetowa dla atrakcyjnego ośrodka wypoczynkowego "Gniazdo Kormorana" mieszczącego się w bajecznie położonych Kątach Rybackich. Ośrodek oferuje pole namiotowe, z którego słynie oraz 14 domków noclegowych. Strona WWW została wykonana w 3 wersjach językowych, jednak z uwagi na informacyjny charakter serwisu, Klient nie potrzebował systemu zarządzania stroną CMS.

e-Maco template.

e-Maco template.

2013-02-27

www.e-maco.com.pl - Innowacyjne, szablonowe i tanie rozwiązania Stron i Sklepów Internetowych.

Nocne Eksploracje

Nocne Eksploracje

2013-02-26

Drugi site z projektu Parallax, wybrany przez wielkopolską ekipę eksploratorów Night Urban Exploration, których domeną są nocne tripy i wycieczki po opuszczonych miejscach w całej Polsce. W planach jest wykonanie większej strony dla tej grupy ludzi, ale na początek zażyczyli sobie taką skromną wizualizacje w postaci strony Parallax.

RIJNART - Transport Międzynarodowy

RIJNART - Transport Międzynarodowy

2013-02-22

Duża firma Rijnart która ma swój oddział również w Polsce zażyczyła sobie stronę internetową ze znanego już projektu e-ID. Witryna zawiera trzy podstrony przedstawiające firmę, jej ofertę oraz możliwości kontaktu. Klient zdecydował się na zakup fotografii w tle z banku zdjęć.

TREKO-Hair identyfikacja wizualna

TREKO-Hair identyfikacja wizualna

2013-02-18

W dniu dzisiejszym prezentujemy Państwu finalizację zlecenia dla poznańskiej firmy TREKO, która otwarła nowy dział swojej firmy, przekształcając jego nazwę na TREKO-Hair - firma zajmuje się importem na światową skalę sprzętu fryzjerskiego renomowanych firmy, a my wykonaliśmy dla tej firmy identyfikację wizualną w postaci logotypu oraz strony internetowej zainstalowanej na platformie WordPress z przejrzystym i prostym w obsłudze zintegrowanym CMS'em obsługującym dwie domeny polsko i angielskojęzyczne.

Hotel Neptun

Hotel Neptun

2013-02-15

Indywidualny projekt strony internetowej dla jednego z najpiękniej położonych hoteli w Wielkopolsce - Hotel Neptun z Międzychodu skorzystał z usług naszej firmy, zamawiając standardową, ale indywidualną stronę www. Zapraszamy do zapoznania się z projektem.

GIL - Dorabianie Kluczy

GIL - Dorabianie Kluczy

2013-02-14

e-ID dzień po dniu - następna strona zrealizowana dla poznańskiej firmy GIL Pana Krzysztofa Gilowskiego, zajmującej się dorabianiem kluczy z dojazdem do klienta. Właściciel firmy, podobnie jak w poprzednim projekcie, zażyczył sobie umieszczenie własnych zdjęć w tle strony.

Odnawialne Źródła Energii

Odnawialne Źródła Energii

2013-02-13

Kolejnym projektem e-ID w tym miesiącu jest strona internetowa dla Pana Roberta Maciaczyka reprezentującego firmę Solarmont z Łochowa. Tym razem klient postanowił umieścić w tle strony swoje własne zdjęcia

Sklep meblowy HUGON

Sklep meblowy HUGON

2013-02-05

Sklep internetowy z naszego ostatniego projektu - Shop Standard - został wybrany przez kolejnego klienta, którym jest firma Pana Huberta Szymury "HUGON" z Rozdrażewa oferująca szeroki wybór mebli. Serdecznie zapraszamy!

Catering Kardamon

Catering Kardamon

2013-01-25

Ilość zadowolonych klientów z naszego Projektu e-ID wzrasta z każdym dniem - tym razem ugościliśmy w naszych progach firmę Kardamon z Cieszkowa, zajmującą się Catringiem - kompleksową obsługę najróżniejszych uroczystości: wesela, komunie, spotkania integracyjne, imprezy prywatne w zaciszu domowym, jak i imprezy plenerowe.

Transporty i przewozy osób

Transporty i przewozy osób

2013-01-24

Na zeszłoroczną, świąteczną promocję załapała się również firma Factorytans Paulina Buda, która zamówiła u nas stronę internetową z Projektu e-ID. Firma zajmuje się przewozami pasażerskimi na terenie kraju i Europy.

Skup Makulatury przez WWW

Skup Makulatury przez WWW

2013-01-21

Szablonowe rozwiązanie z pakietu Standard WWW wybrała pilska firma Kondzłomex Pana Szymona Woźnego, specjalizująca się odzyskiwaniu materiałów wtórnych, skup makulatury oraz folii. Strona została wykonana na bazie szablonu naszego autorstwa i wykonana w technologii xHTML & CSS

Lombard - Strona WWW

Lombard - Strona WWW

2013-01-08

Strona internetowa z indywidualnym projektem graficznym, tym razem dla Lombardu Smok z Krotoszyna. Serwis oparty został o system zarządzania treścią CMS na platformie WordPress, która w łatwy i prosty sposób pozwala na edycję strony www przez Klienta. Strona wymaga jeszcze uzupełnienia przez Klienta niektórych treści i zdjęć, ale mimo to zapraszamy już teraz do zapoznania się z projektem.

Drewniane Kołki do Mebli

Drewniane Kołki do Mebli

2013-01-05

Kolejnym klientem w 2013 roku okazał się Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Pani Elżbiety Radziuk z Trzcianki w woj. Wielkopolskim, zajmującym się głównie produkcją kołków meblowych. Strona z Projektu e-ID "uzbrojona" w tematyczne zdjęcia z Fotolii. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z projektem.

Pomoc starszym za granicą

Pomoc starszym za granicą

2013-01-03

Pierwszym projektem Nowego 2013 Roku w naszej firmie okazała się strona internetowa z Projektu e-ID dla Niemieckiej firmy Agentur SENIOR e.K. z Berlina. Tematyka strony związana jest z pomocą znalezienia opieki dla starszych ludzi w Polsce.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą realizacją Projektu e-ID!

e-Maco.de już działa!

e-Maco.de już działa!

2013-01-02

Witamy wszystkich ciepło i serdecznie w Nowym 2013 Roku!

Na samym początku tego roku przedstawiamy finalizację stworzenia niemieckiej wersji naszego Serwisu WWW, który dostępny jest pod adresem www.e-maco.de

Serdecznie zachęcamy do zapisania się w naszym newsletterze, dzięki czemu będą Państwo na bieżąco informowani o nadchodzących promocjach, realizacjach jak również wydarzeniach w naszej firmie. Promocja Świąteczna dobiegła już końca, ale przygotowujemy nową ofertę dla naszych Klientów - więcej informacji już niebawem.

Pozdrawiamy i do siego roku!