e-MACO - Profesjonalne tworzenie stron www

Identyfikacja internetowa

O nas

e-Maco jest projektem stworzonym dla wszystkich ludzi oraz przedsiębiorstw, którzy chcą zaistnieć w Idei Nieograniczonego Internetu, oczekujących alternatywnych i interesujących rozwiązań dotyczących stron internetowych o wysokim standardzie wykonania, stworzonych na wymogach W3C.

Nasza firma prężnie rozwija swoją pasję tworzenia profesjonalnych stron internetowych. Wychodząc na przeciw nowym technologiom jak również wymogom naszych Klientów, realizujemy coraz to trudniejsze wyzwania i projekty, dzięki czemu nasze możliwości stale wzrastają, a ceny naszych usług maleją i stają się bardzo konkurencyjne. W dzisiejszych czasach nie wystarczy zatrudnić pierwszego lepszego pracownika, który "zrobi" szablonową stronę www nie wkładając w nią całego ducha i serca pracy... Dlatego chcąc działać profesjonalnie, szybko i solidnie, współpracujemy z najlepszymi fachowcami w swojej branży, którzy wkładają w swoją pracę dużo serca, wysiłku i poświęcenia. Każdy z nich dobierany jest adekwatnie do naszych jak również Klientów potrzeb. U nas każdy wykonuje swoją pracę, szkoląc się i doskonaląc swoje umiejętności przy każdym nowym projekcie. Na dzień dzisiejszy nasz zespół tworzy sześć osób z których każdy jest ekspertem w swojej branży.
Kierujemy się zasadami odpowiedzialności, uczciwości, zaangażowania i profesjonalizmu we wszystkim co robimy w firmie e-Maco. Oferujemy niskie ceny pod warunkiem, że zapewniają one możliwość wykonania kontraktowanych usług na wysokim poziomie zgodnie z oczekiwaniami Klientów.
Maciej Gostyński
Maciej Gostyński - Maco
Programista HTML / Architekt informacji
mobile: +48 669 999 446
e-Maco to jego życiowy cel zawodowy, który obrał sobie za priorytet w 2009 roku, zakładając firmę usługową zajmującą się profesjonalnym tworzeniem stron i aplikacji internetowych. Jako dzieciak interesował się komputerami i szeroko pojętym spektrum webowym, które z każdym dniem rozwijał o nowe pasje i wiedzę. Każdy jego projekt i realizacja są kreatywnym uwarunkowaniem spełnienia marzeń o "wirtualnym świecie" i rozwijaniu możliwości Internetu. Mówi: "W prehistorii podpisywano się na skałach... później pomogła nam poczta, z czasem telefony, a teraz pozwólmy sobie na komfort komunikowania się z wszystkimi na świecie za pośrednictwem Internetu. Niech nasza strona internetowa będzie naszym kamieniem, piórem i identyfikacją personalną człowieka dla wszystkich ludzi na całym globie..."
Malwina Morgiel
Malwina Morgiel
Przedstawiciel Handlowy
mobile: +49 0176 84898753
Malwina Morgiel – indywidualistka, odważna i niezależna. Pełna pasji i zaangażowania. Dla niej niemożliwe nie istnieje. Fotograf intuicyjny bez pojęcia o technice, kochająca swoją pasje. Zawzięcie dąży do zrealizowania swoich najskrytszych marzeń. Od roku 2010 zamieszkująca niejakie Freudenstadt (Niemcy). Kocha podróżować – marzenie – Australia. Nie wyobraża sobie życia bez swoich znajomych, rodziny, aparatu, muzyki, tańca i Chińskiej Kuchni. W przyszłości ma zamiar siąść za biurkiem wielkiej korporacji.