e-MACO - Profesjonalne tworzenie stron www

Identyfikacja internetowa

Media

Szyld e-Maco znajdziecie nie tylko na naszej stronie, ale również w wielu innych miejscach w sieci, gazetach i różnego rodzaju iwentach w których od czasu do czasu bierzemy udział, chodźby podczas pełnienia patronatu medialnego na wielu różnych wydarzeniach sportowych lub na międzynarodowych targach związanych z naszą branżą. Po prawej stronie znajdziecie spis poszczególnych wydarzeń medialnych w których nasza firma brała udział, jak również inne nie związane z samym aspektem tworzenia stron internetowych.

Euro-Reklama 2012 - zapowiedź

e-MACO na europejskich targach reklamy!
24 marzec 2012
e-MACO na europejskich targach reklamy!
MTP Euro-Reklama 2012

W dniach 27-29 marzec 2012 nasza firma bierze udział w europejskich targach reklamy w Poznaniu. Nasi przedstawiciele zasiądą przy stosiku nr 118A w pawilonie nr 3. Serdecznie zapraszamy do przybycia i odwiedzenia naszego stoiska.

Oczekujemy na Klientów indywidualnych, jak również na agencje reklamowe i inne firmy chcące nawiązać stałą współpracę w zakresie usług internetowych jakie oferuje Państwu nasza firma.

Celem niniejszych targów jest szczegółowe przedstawienie naszej oferty, składającej się z wielu usług internetowych, jak również nawiązanie bliższej współpracy z firmami szukającymi podwykonawców oraz wykonawców wszelkich aplikacji webowych czy serwisów www.