e-MACO - Profesjonalne tworzenie stron www

Identyfikacja internetowa

Hosting i domenyNasze serwery do Twojej dyspozycji

W związku z narastającą w olbrzymim tempie ilością tworzonych stron internetowych, sklepów www i wszelkich innych aplikacji webowych, uruchomiliśmy dla Państwa dodatkową usługę hostingu Waszych stron.

Nasza firma pośredniczy w wynajmowaniu miejsca na serwerach wielu firm, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu ciekawe rozwiązania techniczne i finansowe.

Często zdarza się tak, że dla jednaj, małej lub średniej strony internetowej, zmuszeni jesteśmy do wykupienia zbyt dużego miejsca na serwerze, co skutkuje wysokimi opłatami rocznymi za hosting, gdyż wielu usługodawców sprzedaje miejsce na serwerze o pojemności np. 10GB, co jest zupełnie niepotrzebne do utrzymania jednej strony www. Dlatego też, nasza firma wykupiła kilka serwerów i dzielimy je na poszczególnych Klientów, co w konsekwencji jest najlepszym i najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem przy zakładaniu serwisów internetowych.

Staramy się w bardzo elastyczny i przejrzysty sposób proponować Państwu usługę hostingu, co przedkłada się na bardzo małe opłaty roczne, a tym samym wystarczającą ilość miejsca dla Waszych witryn www.


Poniżej przedstawiamy propozycje web hostingu dla poszczególnych stron internetowych:

Wizytówka WWW- 45,00 zł netto / 1 rok
Web Small- 99,00 zł netto / 1 rok
Standard WWW- 149,00 zł netto / 1 rok
Web Portal- 199,00 zł netto / 1 rok
Shop Portal- od 199,00 zł netto / 1 rok

Zapewniamy pełną obsługę niniejszej usługi, jak również jesteśmy do Państwa dyspozycji pomagając w wyborze odpowiedniego hostingu dla Państwa serwisu www.

W każdej chwili mogą Państwo zrezygnować z dalszego korzystania z tej usługi, nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów z tytułu kary za zrezygnowanie z hostingu (tak jak ma to miejsce u wielu usługodawców)