e-MACO - Profesjonalne tworzenie stron www

Identyfikacja internetowa

Katalogowanie Stron Internetowych


Jest to usługa polegająca na dopisywaniu firmy do ogólnodostępnych katalogów internetowych, zawierających bazę firm, instytucji czy organizacji.

Katalogowanie Stron WWW ma wiele zalet, a do najważniejszych należą:

- reklama firmy na wielu portalach branżowych
- zaprezentowanie oferty firmy z możliwością opiniowania jej przez Internautów
- szybsze zaindeksowanie strony w Google
- podwyższenie pozycji strony w wynikach wyszukiwania
- udostępnienie danych kontaktowych dla potencjalnych Klientów

Niejednokrotnie posiadacze stron internetowych, nie mają możliwości zainwestowania dużych kwot pieniędzy w pozycjonowanie swojego serwisu internetowego, a chcieliby zaistnieć w Internecie.

Dzięki katalogowaniu strony internetowej jest to możliwe, gdyż strona zostaje rozpowszechniona i rozreklamowana w wielu znanych katalogach branżowych, regionalnych i tematycznych, co pozwala dostrzec stronę internetową przez potencjalnych klientów, a ponadto dzięki dopisaniu do każdego wpisu w katalogu internetowym wyselekcjonowanych i przeanalizowanych słów kluczowych, strona zostaje rozpoznawalna przez roboty indeksujące na wybrane frazy co przyczynia się do polepszenia pozycji strony w wynikach wyszukiwania Google.

Ten rodzaj usługi nie daje gwarancji na konkretne miejsce lub stronę w wynikach wyszukiwania, ale daje pewność, że strona zostanie zaindeksowana, a w zależności od wyboru pakietu, wywindowana na lepszą pozycję w wyszukiwarce niż dotychczas. Ponadto katalogowanie stron internetowych, daje możliwość reklamy w Internecie, co umacnia wizerunek firmy, a zarazem szybsze odnalezienie strony www lub firmy przez potencjalnych klientów.

Po szczegółowej analizie potrzeb naszych Klientów, przygotowaliśmy 6 pakietów katalogowania stron internetowych, w zależności od potrzeb.

Katalogowanie Stron Internetowych Katalogowanie Stron Internetowych Katalogowanie Stron Internetowych
Katalogowanie Stron Internetowych Katalogowanie Stron Internetowych Katalogowanie Stron Internetowych

Najważniejszą kwestią w katalogowaniu przez naszą firmę jest fakt, że nie katalogujemy stron masowo przy wykorzystaniu programów, które tylko duplikują wpisy. Każdą stronę internetową przygotowujemy do tego procesu indywidualnie:

- dopasowujemy ją do odpowiednich katalogów,
- wykonujemy analizę najbardziej pasujących słów kluczowy,
- tworzymy odpowiednie opisy firmy i jej oferty

Ponadto, nie korzystamy z darmowych katalogów – zawsze korzystamy z płatnych i tych z jak najwięszym PageRankeim oraz TrustRankiem, dzięki czemu wpisy są wysoko oceniane przez „algorytm” Google, a tym samym polepszają pozycję strony w wynikach wyszukiwania.

Nie namawiamy naszych Klientów do wybrania najdroższych rozwiązań katalogowania strony www, gdyż nie zawsze każda strona wymaga najdroższych pakietów, czasami w zupełności wystarczy pakiet informacyjny, podstawowy lub rozszerzony, a po pewnym czasie zawsze można zamówić dodatkowe katalogowanie z wyższego pakietu, płacąc przy tym tylko różnicę między tańszym, wcześniej wybranym, a droższym pakietem katalogowania strony internetowej.