e-MACO - Profesjonalne tworzenie stron www

Identyfikacja internetowa

Media

Szyld e-Maco znajdziecie nie tylko na naszej stronie, ale również w wielu innych miejscach w sieci, gazetach i różnego rodzaju iwentach w których od czasu do czasu bierzemy udział, chodźby podczas pełnienia patronatu medialnego na wielu różnych wydarzeniach sportowych lub na międzynarodowych targach związanych z naszą branżą. Po prawej stronie znajdziecie spis poszczególnych wydarzeń medialnych w których nasza firma brała udział, jak również inne nie związane z samym aspektem tworzenia stron internetowych.

Visual Expo - fotorelacja z targów

Visual Expo
30 marzec 2012
Visual Expo
MTP Euro-Reklama

Kilka dni temu zakończyliśmy trzydniowy maraton na Międzynarodowych Targach Poznańskich, gdzie w dniach 27-29.03.2012 r. odbyły się targi Euro-Reklama Visual Expo.

Priorytetem naszych usług było przedstawienie możliwości tworzenia stron internetowych oraz aplikacji webowych, jak również zaprezentowanie skuteczności pozycjonowania serwisów w Google. Nasze stoisko cieszyło się nie lada zainteresowaniem, gdyż byliśmy jedyni w swojej branży co sytuowało nas na jeszcze wyższym szczeblu targów reklamy. Nasi przedstawiciele w osobach: właściciel firmy, programista php, grafik oraz dwie piękne hostessy, dzielili się swoim doświadczeniem z zainteresowanymi klientami, jak również agencjami reklamowymi szukającymi firm podwykonawczych naszych usług. W przyszłym roku planujemy udać się na międzynarodowe targi do stolicy naszego kraju, a może również poza jego granice - do Frankfurtu, na światowe targi reklamy.

Poniżej prezentujemy Państwu kilka zdjęć z poznańskiej imprezy.
stoisko e-Maco nasze piękne hostessy Strefa Mistrzów
reklama dla zaprzyjaźnionej firmy podczas pracy Euro Reklama 2012