e-MACO - Profesjonalne tworzenie stron www

Identyfikacja internetowa

News 2011

miradesin - new design...

miradesin - new design...

2011-12-16

Miło nam poinformować o nowo otwartym portfolio www naszego wybitnego grafika.

Łukasz Mira reprezentujący miradesign to artysta o wielkim talencie i wyczuciu estetycznym, Jego prace przyciągają wzork, a profesionaliści dostrzegają każdy szczegół tych umiejętności. Zapraszamy do zapoznania się z pracami miradesign.

Reklama z dedykacją dla dzieci

Reklama z dedykacją dla dzieci

2011-11-17

Specjalna dedykacja dla naszych pociech

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe FERRUM z Krotoszyna zleciło nam wykonanie spotu reklamowego oraz projekt graficzny reklamy na bilbordy w naszym mieście. Firma ta z okazji zbliżającego się Mikołaja i nadchodzących dużymi krokami Św. Bożego Narodzenia, postanowiła ułatwić nam wybór prezentów (zabawek) dla naszych dzieci.

e-Maco w nowym świetle

e-Maco w nowym świetle

2011-11-15

W dniu dzisiejszym zakończyliśmy prace nad nowym layout'em jak również zmienionym design naszej firmy e-Maco.

Rozbudowaliśmy serwis o nową funkcjonalność, całkowicie zmieniliśmy image naszego layout'u graficznego oraz charakter naszych usług, wchodząc w wyższe sfery webmasteringu, jak również identyfikacji wizualnej naszych Klientów. Z dumą zapraszamy do przeglądania zawartości naszego serwisu, a w razie jakichkolwiek pytań lub sugestii zapraszamy do kontaktu.

Aranżacja oświetlenia Ofirlight

Aranżacja oświetlenia Ofirlight

2011-11-15

Rozpoczęliśmy prace nad identyfikacją wizualną firmy Ofirlight z Borowy Oleśnickiej.

Pierwsze projekty logo i papieru firmowego są już gotowe. W tej chwili pracujemy nad layoutem strony internetowej, a w niedalekiej przyszłości planujemy wykonanie ulotek, wizytówek oraz sklepu internetowego.

Stomatolog w Krotoszynie i Miliczu

Stomatolog w Krotoszynie i Miliczu

2011-10-21

MACIEJ FIUK Praktyka Stomatologiczna - Strona internetowa wykonana dla stomatologa Pana Macieja Fiuka, działającego na terenie Krotoszyna i Milicza.

Witryna została stworzona na wzór pakietu "Web Small" w technologii XHTML. Wysoko zaawansowany projekt graficzny został dodatkowo "ubrany" w animowane elementy w technologii Flash. Do naszych prac należało również wykonanie loga firmy.

Ile kosztuje strona www?

Ile kosztuje strona www?

2011-10-20

Do naszego serwisu dodaliśmy zaawansowany kalkulator, dzięki któremu w prosty i łatwy sposób mogą Państwo wyliczyć przybliżoną cenę Waszej strony lub sklepu internetowego.

Kalkulator jest bardzo przejrzysty i w wielu aspektach posiada podpowiedzi pod znakami zapytania (?) co ma na celu ułatwienie zrozumienia poszczególnych pozycji dla osób nie mających żadnej wiedzy na temat stron internetowych. Serdecznie zapraszamy do przetestowania naszej nowej aplikacji wykonanej w technologii PHP.

Drugi etap identyfikacji wizualnej

Drugi etap identyfikacji wizualnej

2011-10-17

Po zaprojektowaniu logo i stworzeniu strony internetowej dla firmy Sanitar z Oleśnicy, przyszedł czas na projekt wizytówek, który wykonaliśmy z pasją i zaangażowaniem.

Wszystko dla ogrodnictwa

Wszystko dla ogrodnictwa

2011-10-14

W.LEGUTKO Przedsiębiorstwo Hodowlano-Nasienne.

W dniu dzisiejszym oddaliśmy do użytku stronę internetową z wysoce rozbudowanym systemem zarządzania treścią CMS w dwóch wersjach obcojęzycznych, podobnie jak sama strona. Cały serwis opraty jest o technologię PHP oraz XHTML

Marketing w naszej firmie zapoczątkował nowy dział

Marketing w naszej firmie zapoczątkował nowy dział

2011-10-07

W naszej firmie dodaliśmy nową usługę dla naszych Klientów, polegającą na kompleksowej obsłudze graficznej, marketingowej i Internetowej każdej firmy lub instytucji.

Nowy dział pod nazwą Identyfikacja Wizualna dostępny jest dla wszystkich ludzi, którzy chcą wykreować swoją markę lub produkt we wszystkich możliwych wariantach marketingowych. Tym samym rozpoczęliśmy wizualizację naszej firmy e-Maco - na początek powstało nowego logo, papier firmowy, wizytówki, nowy layout naszej strony jak również spot reklamowy.

Eventy, gry terenowe, badania i szkolenia

Eventy, gry terenowe, badania i szkolenia

2011-10-02

AGENCJA KREATYWNA ANIMAG.pl

Szczególnie subtelna i tematyczna strona wykonana dla Pana Macieja Rodaka z Kobylina. Witryna wykonana w technologii XHTML oraz PHP, osadzona na ciekawym i w pełni funkcjonalnym panelu administracyjnym CMS.

Kandydatka do Sejmu

Kandydatka do Sejmu

2011-09-20

SŁAWOMIRA FEDOROWICZ

strona wizytówkowa dla kandydatki do sejmu w wyborach rządowych 2011 roku. Wizytówka zaprojektowana w technologii XHTML ze stylami CSS

Poland Open w SUMO 2011

Poland Open w SUMO 2011

2011-09-19

W dniu 8 października 2011r. nasza firma będzie pełnić patronat medialny na Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w Sumo w Krotoszynie.

Z tej okazji przygotowaliśmy dokumentacje graficzną na potrzeby niniejszych zawodów: plakat zapowiadający mistrzostwa, zaproszenia, medale, etc.

Budownictwo dróg

Budownictwo dróg

2011-09-18

GEMBIAK-MIKSTACKI Spółka jawna.

Serwis wykonany dla dużej, krotoszyńskiej firmy zajmującej się renowacją i budowaniem wszelkiego rodzaju dróg. Strona internetowa została uposażona w odpowiedni dla potrzeb Klienta system zarządzania treścią CMS, a całość struktury witryny oparta jest na takich technologiach jak XHTML, PHP, Flash. Zapraszamy do zapoznania się z projektem.

Elektronarzędzia, śruby, spawalnictwo, etc.

Elektronarzędzia, śruby, spawalnictwo, etc.

2011-09-01

FERRUM - Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Krzysztof Sikora i Paweł Sikora.

 

Dla tej właśnie firmy wykonaliśmy rozbudowaną stronę z pakietu "Standard WWW" w technologii XHTML i PHP z dodatkiem kilku animacji w technologii Flash. Serwis oparty jest o pełny system zarządzania treścią CMS, który pozwala w prosty sposób konfigurować i edytować zawartość strony internetowej.

Doradztwo finansowe w Toruniu

Doradztwo finansowe w Toruniu

2011-08-15

ECCON - Economic Consulting. W tym przypadku wykonaliśmy nierozbudowaną identyfikację wizualną naszego Klienta.

Kolejna strona dla toruńskiej firmy konsultingowo-doradczej Eccon. Witryna wykonana w technologii XHTML & CSS z podstawowym panelem zarządzania treścią aktualności. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia projektu.

Systemy Instalacyjne do mieszkania

Systemy Instalacyjne do mieszkania

2011-07-11

SANITAR - Systemy Instalacyjne i Nieruchomości.

Stworzyliśmy stronę internetową oraz logo dla zaprzyjaźnionej firmy z Oleśnicy. Witryna wykonana na wzór pakietu stron "Standard WWW" w technologii XHTML & CSS z elementami Flash.

Nowa firma prowadząca szkolenia BHP i PPOŻ

Nowa firma prowadząca szkolenia BHP i PPOŻ

2011-06-06

HM BHP & PPOŻ - projektowanie layout'u i cięcie grafiki na potrzeby firmy prowadzącej szkolenia Bhp i Ppoż w Rozdrażewie /k. Krotoszyna. Strona wykonana w technologii PHP i XHTML z elementami Flash oraz z systemem CMS pozwalającym administrować stronę przez Klienta.

Udane wakacje w ekskluzywnym miejscu

Udane wakacje w ekskluzywnym miejscu

2011-06-05

JĘDRUŚ I MARYSIA APARTAMENT ZAKOPANE Cięcie i programowanie grafiki na potrzeby strony internetowej ekskluzywnego apartamentu w Zakopanem. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nowo wykonaną stroną.

Dinozaury są wśród nas...

Dinozaury są wśród nas...

2011-06-05

Finalizacja tworzenia strony internetowej poświęconej Legwanom Zielonym.

 

Strona strickte hobbystyczna opisująca hodowlę tych wielkich szmaragdowych jaszczurek, jak również przedstawiająca zdjęcia, filmy i wiele innych rzeczy związanych z tymi zwierzakami. Strona wykonana w technologii XHTML & CSS. Zapraszamy do zawieszenia oka na tych okazałych potomkach dinozaurów.

Szwedzki Ocean Reklamy

Szwedzki Ocean Reklamy

2011-04-28

Zakończenie programowania strony internetowej dla szwedzkiej firmy ADV-OCEAN zajmującej się reklamą i public relations.

Strona wykonana na wzór pakietu "Web Small" w technologii XHTML & CSS. - Zapraszamy do zapoznania się z tym projektem

Kolejny projekt dla Rolnictwa

Kolejny projekt dla Rolnictwa

2011-03-10

W dni dzisiejszym skończyliśmy projektować serwis internetowy dla firmy BOGART, zajmującej się sprzedażą maszyn rolniczych i warzywniczych na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

Serwis zaprojektowany na bazie standardów W3C (xhtml & css) z elementami technologii Flash.

Najlepsza muzyka na wesela

Najlepsza muzyka na wesela

2011-02-12

Powstanie Oficjalnej Strony Internetowej Zespołu Muzycznego w Bielsko-Białej "THE BESKIDS" - Pakiet "Web Small" XHTM&CSS z dodatkami Flash - Zapraszamy do odwiedzenia!

Zaplanuj impreze plenerową

Zaplanuj impreze plenerową

2011-02-08

Zakończenie tworzenia strony z pakietu "Wizytówka WWW" XHTML & CSS z elementami technologii Flash - Domki Handlowe Wynajem - firmy M&M Sort

Naturalne drewno do Twojego mieszkania

Naturalne drewno do Twojego mieszkania

2011-02-01

Finalizacja strony www dla firmy Holzmar z Krotoszyna - Podłogi Drewniane, Tarasy Ogrodowe, Chemia Parkieciarksa. Strona jest przykładem pakietu "Standard WWW" z elementami technologii Flash. Zapraszamy!

Wypożyczalnia Aut Wrocław

Wypożyczalnia Aut Wrocław

2011-01-01

Powstanie Strony Internetowej Wypożyczalni Aut Wrocław 24CARS.pl Strona jest przykładem rozbudowanego pakietu Web Small wykonana w technologii XHTML & CSS z elemantami Flash. Serdecznie Zapraszamy!