e-MACO - Profesjonalne tworzenie stron www

Identyfikacja internetowa

News 2014

Valera Polska

Valera Polska

2014-11-21

Kilka dni temu zakończyliśmy realizację sklepu internetowego dla polskiego przedstawiciela firmy Valera w Poznaniu, oferującego szerego produktów związanych z fryzjerstwem; suszarki, prostownice, maszynki, etc. Indywidualny projekt graficzny sklepu został oparty na platformie PrestaShop. W następnej kolejności będziemy projektować drugi, identyczny sklep dla firmy GA.MA Italy.

4 Łapy

4 Łapy

2014-10-31

Tym razem na warsztacie znalazło się zlecenie na wykonanie nowej strony internetowej dla Gabinetu Weterynaryjnego "4 Łapy" z Krotoszyna, oferującego szeroki zakres usług leczniczych dla naszych czworonożnych podopiecznych. Pani lek. wet. Dorota Olejniczak-Wróbel zażyczyła sobie stronę wraz z systemem zarządzania treścią CMS i wersją mobilną strony, jak również, dodatkowo dodanie modułu promocyjnego pop-up.

Serwis Kinotechniczny

Serwis Kinotechniczny

2014-10-27

Na zlecenie naszego Partnera Biznesowego spółki RegioBiznes, wykonaliśmy kolejną stronę z naszego autorskiego szablonu e-ID II+ dla poznańskiej firmy "A-Z" Firma Usługowo- Handlowo-Produkcyjna Anna Zapłata zajmującej się profesjonalnym montażem, serwisem sprzętu kinotechnicznego i audio-wizualnego. Strona została wykonana w technologii HTML5 wraz z systemem zarządzania treścią CMS i wersją mobilną strony na urządzenia przenośne.

BM Kobylin

BM Kobylin

2014-10-20

Po kilkunastu tygodniach owocnej współpracy, oficjalnie zakończyliśmy projekt indywidualnej strony internetowej dla firmy BM Kobylin. Naszym głównym zadaniem było odświeżenie layoutu graficznego oraz dostosowanie struktury serwisu. Strona została napisana w technologi HTML5 wraz z systemem zarządzania treścią. W niedalekiej przyszłości będziemy projektować wersję mobilną strony na urządzenia przenośne.

KDiRM - J.Śmietanka

KDiRM - J.Śmietanka

2014-10-19

Kolejna strona internetowa dla jednej z warszawskich firm - tym razem projektowaliśmy dla Kancelarii Doradztwa i Rzeczoznawstwa Majątkowego, stronę z naszego najbardziej znanego szablonu e-ID II+ Serwis na życzenie klienta został wyposażony z prosty i intuicyjny system zarządzania treścią CMS oraz wersję mobilną strony na urządzenia przenośne.

Centrum Obsługi Biznesu FELIKS

Centrum Obsługi Biznesu FELIKS

2014-10-16

W dniu dzisiejszym, zakończyliśmy prace nad projektem serwisu z wygranego przetargu, dla firmy Centrum Obsługi Biznesu FELIKS z Siedlec, która oferuje szereg usług dla firm i instytucji. Kompleksowe zlecenie rozpoczęliśmy od projektu logo firmy, a następnie indywidualny projekt graficzny serwisu, zakodowaliśmy w technologii HTML5 wraz z systemem zarządzania treścią CMS. Na życzenie naszego klienta, wykonaliśmy również wersję mobilną strony na urządzenia przenośne.

Mieczysław Pełko - Chirurg

Mieczysław Pełko - Chirurg

2014-10-09

Tym razem na stronę internetową z Projektu e-ID II, zdecydował się krotoszyński lekarz - specjalista chirurg - Pan Mieczysław Pełko. Serwis dodatkowo wzbogaciliśmy o system zarządzania treścią CMS i standardowo o wersję mobilną na urządzenia przenośne. Zapraszamy do zapoznania się z projektem.

Chiara Studio

Chiara Studio

2014-09-26

Projekt e-ID II dla firmy Chiara Studio, oferującej takie usługi jak; zaplatanie warkoczyków, robienie dredów i dredloków, jak również amatorskie sesje zdjęciowe. Serwis został wykonany w technologii HTML5, wraz z wersją mobilną na urządzenia przenośne.

Czarnieccy Liny

Czarnieccy Liny

2014-09-25

Zakład Powroźniczy Czarnieccy, to stały klient naszego partnera biznesowego, spółki Regiobiznes, dla którego tym razem wykonaliśmy serwis internetowy na naszym autorskim szablonie Standard WWW II+ wyposażonego w system zarządzania treścią CMS i wersję mobilną strony na urządzenia przenośne. Dodatkowo do strony zostały zaimplementowane wtyczki społecznościowe, takie jak Facebook, Google+ jak również serwis aukcyjny Allegro.

R&I - Rozwiązania i Inwestycje

R&I - Rozwiązania i Inwestycje

2014-09-19

"R&I - Rozwiązania Inwestycje" to nowa oferta, którą prezentuje Pan Krzysztof Rost z Krotoszyna. Rozwiązania-Inwestycje.pl to serwis oparty o nasz autorski szablon STANDARD WWW II wraz z systemem zarządzania treścią CMS i standardowo, wersją mobilną na urządzenia przenośne.

Myjnia Dr DINO

Myjnia Dr DINO

2014-09-15

Kolejny serwis z Projektu e-ID II, wyposażony w system zarządzania treścią CMS oraz wersję mobilną na urządzenia przenośne. Strona wykonana została dla zaprzyjaźnionej myjni Dr DINO, która w swoim pakiecie usług oferuje między innymi czyszczenie samochodów z zewnątrz, wewnątrz, odkurzanie, pranie, polerowanie i wiele innych. Polecamy!

Gościniec Winnica

Gościniec Winnica

2014-09-11

Gościniec Winnica jest kontynuacją doświadczeń w branży gastronomicznej Karczmy Kołodziej - klienta naszego partnera biznesowego RegioBiznes s.c. Tym razem wykonaliśmy serwis internetowy z Projektu Standard WWW II+ wraz z systemem zarządzania treścią oraz wersją mobilną na urządzenia przenośne.

Kancelaria Maciej Bonczewski

Kancelaria Maciej Bonczewski

2014-09-04

Serwis WWW z projektu e-ID II, wykonaliśmy dla Pana Macieja Bonczewskiego - Radcy Prawnego z Krotoszyna, oferującego szereg usług kancelaryjno-prawnych.

Centrum Papaja

Centrum Papaja

2014-07-29

Ostatnio wykonany projekt Strony WWW wykonaliśmy dla poznańskiej firmy Centrum Papaja, która zdecydowała się na zaprojektowanie logotypu firmy oraz wykonanie strony z Projektu e-ID II wraz z systemem zarządzania treścią. Serwis standardowo wyposażyliśmy w wersję mobilną na urządzenia przenośne.

PRO21

PRO21

2014-07-24

PRO21 to firma optyczna z Krotoszyna, oferująca szeroki zakres usług optycznych i optometrystycznych. Wykonana dla tej firmy strona internetowa pochodzi z naszego autorskiego szablonu STANDARD WWW II wraz z systemem zarządzania treścią CMS oraz wersją mobilną serwisu.

Party-Time

Party-Time

2014-07-09

Bardzo kolorowy i przyjazny dzieciom, projekt strony internetowej e-ID II, wykonaliśmy dla firmy Party-Time oferującej organizację różnorodnych imprez dla dzieci i dorosłych. Strona została wyposażona w system zarządzania treścią CMS oraz wersję mobilną serwisu na urządzenia przenośne.

Profemi

Profemi

2014-06-10

W dniu dzisiejszym zakończyliśmy prace nad projektem strony Standard WWW II+ dla naszego klienta, firmy Profemi Państwa Orzechowskich, oferujących kompleksowe usługi ginekologiczno - estetyczno - rehabilitacyjne dla kobiet. Serwis wyposażyliśmy w system zarządzania treścią CMS oraz w wersję mobilną na urządzenia przenośne.

RAMM - Gotowe Spółki

RAMM - Gotowe Spółki

2014-06-06

Kolejny projekt strony internetowej z lekko zmodyfikowanego szablonu STANDARD WWW II+ Na prośbę naszego klienta, firmy RAMM z Wrocławia, oferującej sprzedaż oraz kupno gotowych spółek, dodaliśmy w tle strony zdjęcie przedstawiające SkyTower we Wrocławiu, bo to właśnie w tym budynku znajduje się siedziba firmy. Serwis zaopatrzyliśmy w system zarządzania treścią oparty na WordPressie.

Przewozy Berlin-Opole

Przewozy Berlin-Opole

2014-06-03

Następna wykonana strona Standard WWW II dla firmy transportowej OLA, oferującej tanie i komfortowe przejazdy z Berlina do Opola, ponadto w ofercie firmy możemy znaleźć tzw. Przewozy VIP wraz z flotą bezpiecznych i szybkich aut marki BMW. Serwis standardowo wyposażony został w wersję mobilną strony na urządzenia przenośne oraz System Zarządzania Treścią CMS.

HaloPralnia.com

HaloPralnia.com

2014-05-28

Kolejne zlecenie od Regiobiznes za nami - tym razem wykonaliśmy stronę internetową z projektu Standard WWW II dla firmy HaloPralnia.com z Gniezna, oferującej wszelkiego rodzaju usługi związane z praniem: od odebrania, wyprania, wyprasowania, aż do odwiezienia do klienta. Usługę można zamówić telefonicznie lub on-line za pośrednictwem umieszczonego formularza zamówień na stronie www. Serwis standardowo wyposażyliśmy w wersję mobilną i system zarządzania treścią.

Arie - Reklamy Świetlne

Arie - Reklamy Świetlne

2014-05-20

Kolejny Site ze znanego już wszystkim szablonu Standard WWW II+ Tym razem projekt realizowaliśmy na zlecenie naszego partnera biznesowego RegioBiznes dla agencji reklamowej ARIE z Poznania, oferującej wszelkiego rodzaju neony i reklamy świetlne. Strona została zaprojektowana wg upodobań i pomysłu klienta oraz wyposażona w system zarządzania treścią CMS pozwalający na prostą i intuicyjną edycję treści i materiałów multimedialnych na stronie. Standardowo w gratisie dodaliśmy wersję mobilną serwisu.

IV. urodziny e-Maco - 25% taniej!

IV. urodziny e-Maco - 25% taniej!

2014-04-30

Z okazji czwartych urodzin istnienia naszej firmy, mamy dla wszystkich niepowtarzalną promocję, która może zdarzyć się tylko raz w roku.

W okresie od 1 do 30 kwietnia 2014, oferujemy wszystkie Strony WWW o 25% taniej! Oferta dotyczy wszystkich stron szablonowych (dostępnych na e-maco.com.pl) jak również Indywidualnych Serwisów WWW oferowanych przez naszą firmę.

Aby wziąć udział w naszej promocji, wystarczy polubić na portalu społecznościowym Facebook, nasze konta firmowe:

facebook.com/emaco.krotoszyn

oraz

facebook.com/emaco.eid

Przy składaniu zamówienia, prosimy o powołanie się na niniejszą promocję z podaniem swojego imienia i nazwiska widniejącego na Waszych kontach Facebook'owych.

Zdrowych i Spokojnych Świąt

Zdrowych i Spokojnych Świąt

2014-04-17

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, chcielibyśmy życzyć każdemu z Was, przede wszystkim zdrowych, spokojnych, radosnych i wyjątkowych chwil w gronie najbliższych osób.

Niech ten świąteczny czas sprzyja Wam w chwilach refleksji, wywołuje uśmiech na twarzy i dodaje siły, wiary oraz energii do działania.

Zespół e-Maco

Kwiecińscy - Ośrodek Szkolenia

Kwiecińscy - Ośrodek Szkolenia

2014-04-11

Kwiecińscy - Ośrodek Szkolenia Biuro Usług, to wieloletnia firma usługowa zajmująca się przeprowadzaniem szkoleń i kursów w wielu dziedzinach, kładąc duży nacisk na szkolenia BHP i PPOŻ. Indywidualne rozwiązanie strony internetowej dla naszego Klienta, oparliśmy o platformę WordPress, która pozwala w prosty i intuicyjny sposób administrować serwisem WWW.

Nowa Odsłona Strony TAR'u

Nowa Odsłona Strony TAR'u

2014-04-03

Miło nam zaprezentować Państwu nową odsłonę portalu internetowego dla Towarzystwa Atletycznego Rozum z Krotoszyna. Po kilkumiesięcznej pracy, oddajemy gotowy projekt wraz z wersją mobilną portalu na urządzenia przenośne. Portal został wykonany w technologii HTML5 i PHP, uzbrojony w system zarządzania treścią.

Piekarnia Magdziarz

Piekarnia Magdziarz

2014-04-02

Kolejne, indywidualne rozwiązanie WWW, tym razem na zlecenie naszego partnera biznesowego Regiobiznes - Strona Internetowa dla Piekarni Magdziarz z Wągrowca, wykonana w technologii HTML5 i PHP wraz z systemem zarządzania treścią CMS.

DART Krotoszyn

DART Krotoszyn

2014-03-27

Jako jeden ze sponsorów Krotoszyńskiej Ligi Darta, wykonaliśmy stronę internetową tego stowarzyszenia z Projektu Standard WWW II+. Serwis uzbrojony został w System Zarządzania Treścią CMS i standardowo w wersję mobilną na urządzenia przenośne. Serdecznie zapraszamy do kibicowania naszej Krotoszyńskiej Lidze Darta!

Karczma Kołodziej

Karczma Kołodziej

2014-03-26

Kilka dni temu wykonaliśmy stronę internetową z Projektu e-ID II dla restauracji Karczma Kołodziej z okolic Poznania, na zlecenie naszego partnera biznesowego, firmy Regiobiznes. Zapraszamy do zapoznania się ze stroną Karczmy Kołodziej, która oferuje posiłki i dania z mottem: "Ma być pysznie jak u Babci".

Zespół Muzyczny AVANTI

Zespół Muzyczny AVANTI

2014-03-25

Jednym z ostatnio wykonanych projektów jest strona internetowa Standard WWW I dla Zespołu Muzycznego Avanti. Dodatkowo serwis został wyposażony w odtwarzacz plików mp3, pozwalając odsłuchać utwory jakie prezentuje zespół w swojej ofercie.

Visus - Tanie Okulary

Visus - Tanie Okulary

2014-03-24

Firma Visus zleciła nam wykonanie "dodatkowego" sklepu internetowego do oferty tejże firmy, decydując się na sklep z projektu Shop Standard, wyposażonego w system zarządzania sklepem. Serwis ten nie posiada żadnych ograniczeń związanych z ilością wprowadzanych produktów, kategorii czy też producentów.

Seniorenbetreuung AS24

Seniorenbetreuung AS24

2014-03-21

Seniorenbetreuung AS24h to niemiecka firma z Hamburga poszukująca polskich opiekunek nad osobami starszymi w Niemczech. Na potrzeby tej działalności wykonaliśmy stronę internetową z projektu Standard WWW II+ wraz z rozbudowanymi formularzami zgłoszeniowymi w dwóch wersjach językowych. Strona została również zaopatrzona w wersję mobilną serwisu.

Pałac Będlewo

Pałac Będlewo

2014-02-28

Pałac Będlewo jest ośrodkiem badawczo-konferencyjnym stanowiącym część Instytutu Matematycznego Polskiej Akademii Nauk. Nasz klient zdecydował się stronę internetową z Projektu Standard WWW II wraz z dodatkową wersją anglojęzyczną strony oraz wersją mobilną na urządzenia przenośne. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze stroną.

Anticulex

Anticulex

2014-02-10

Anticulex to leszczyńska firma zajmująca się dezynfekcją, dezynsekcją i deratyzacją oraz sprzątaniem pomieszczeń, biur i basenów. Nasz klient zdecydował się wykonanie strony internetowej z Projektu e-ID II wraz z wersją mobilną serwisu.

Stunt-Open 2014

Stunt-Open 2014

2014-02-07

W dniu dzisiejszym prezentujemy Państwu ostatnio wykonaną stronę z Projektu Standard WWW II+ na potrzeby III Mistrzostw Polski w Stuncie organizowanych przez krotoszyńskie Stowarzysznie Klubu Motocyklowego Ignis Ardens. Będąc jednym ze sponsorów tej czerwcowej imprezy, serdecznie zapraszamy na zawody, które odbędą się 27-29.06.2014 r. w Krotoszynie.

Nowa odsłona Bogartu

Nowa odsłona Bogartu

2014-02-06

Miło nam zaprezentować kolejną odsłonę rozbudowanego serwisu dla naszego stałego klienta, firmy Bogart - Tadeusz Bogacz, nad którym wspólnie pracowaliśmy kilka miesięcy. Serwis został wykonany pod ścisłe wytyczne naszego klienta, ponieważ indywidualne rozwiązania stron WWW wykonujemy dla potrzeb naszych klientów. Jesteśmy w trakcie prac nad wersją mobilną, co pozwoli na prostą i przejrzystą nawigację po serwisie za pośrednictwem urządzeń mobilnych.

Sklep PW TOR

Sklep PW TOR

2014-01-21

Nowy 2014 Rok, przywitaliśmy finalizacją sklepu internetowego z Projektu "Shop Standard" dla naszego stałego Klienta, firmy PW TOR Pana Mariana Iberhana. Sklep oferuje szereg produktów związanych z narzędziami, elektronarzędziami, śrubami czy też kostką brukową. Serwis jest jeszcze w trakcie uzupełnienia go dużą ilością produktów, ale już teraz zapraszamy do zapoznania się z projektem.