e-MACO - Profesjonalne tworzenie stron www

Identyfikacja internetowa

Pozycjonowanie stron w Google


NIE STOSUJEMY "CZARNYCH" PRAKTYK POZYCJONOWANIA!

Podstawową dziedziną marketingu internetowego jest pozycjonowanie. Dzięki tej usłudze Wasza strona internetowa zostanie wypozycjonowana na najważniejsze słowa kluczowe opisujące Waszą firmę i działalność, w taki sposób aby skutecznie zwiększyć ilość wejść na Waszą witrynę, a tym samym zwiększyć sprzedaż w Waszej firmie.

Pozycjonowanie jest najskuteczniejszą i najbardziej korzystną formą promocji i reklamy w Internecie, a polega to przede wszystkim na "intuicyjnym" manipulowaniu wynikami wyszukiwarek w taki sposób, aby roboty wyszukujące lepiej oceniały stronę i przedstawiały ją wyżej w rankingach dla konkretnych słów kluczowych definiujących Państwa działalność. Jest to najprostszy sposób dotarcia do potencjalnego Klienta.

Etapy procesu pozycjonowania strony internetowej:

1. Analiza słów kluczowych - keywords research
Słowa kluczowe są głównym czynnikiem pozycjonującym stronę internetową. Ich dobór zależy przede wszystkim od tematyki serwisu oraz od Klienta, który decyduje o użyciu konkretnych słów, zwrotów i fraz. Oczywiście nasza firma może pomoc w doborze konkretnych kluczy, ale ważne jest to aby Klient wiedział jak chce być rozpoznawalny w wyszukiwarkach internetowych.

2. Analiza konkurencji
Następnym etapem pozycjonowania, jest dokładna analiza firm konkurencyjnych i ich keywords'ów jakimi określają się w sieci. Ważne jest aby skutecznie wywindować Twoją witrynę ponad szczebel konkurencji.

3. Ustalenie kosztów pozycjonowania i warunków umowy
Po wnikliwej analizie wszystkich słów kluczowych i potrzeb Klienta, przystępujemy do ostatecznej wyceny kosztów całego pozycjonowania i przedstawiamy to w ofercie Klientowi. Nie można jednoznacznie określić gratyfikacji za niniejszą usługę, gdyż pozycjonowanie każdej strony internetowej wiąże się z indywidualną wyceną, która w głównej mierze uzależniona jest od ilości zastosowanych słów kluczowych oraz potrzeb Klienta. Przykładowy koszt pozycjonowania można wyliczyć po przesłaniu do nas zapytania o pozycjonowanie w powyższym formularzu. Po podjęciu decyzji przez Klienta, spisujemy stosowną umowę na 12, 24 lub 36 miesięcy pozycjonowania.

4. Optymalizacja kodu z użyciem wybranych keywords'ów
W tym momencie zaczynamy optymalizować kody Twojej witryny internetowej z zastosowaniem wybranych kluczy. Czas tej usługi zależny jest od ilości podstron Twojego serwisu i waha się w przedziale od 1-10 dni - strona techniczna pozycjonowania.

5. Zaindeksowanie serwisu w wyszukiwarkach
Kolejnym krokiem jest zapisanie Waszej strony do wszystkich wyszukiwarek jakie zażyczy sobie Klient (mogą one być polskie, jak również zagraniczne) - tzw. indeksowanie. Trwa to zwykle około 14 dni, aż wszystkie wybrane wyszukiwarki "rozpoznają" Waszą witrynę.

6. Właściwe pozycjonowanie TOP10
Jest to ostatni, ale najważniejszy etap pozycjonowania, w którym nasi pozycjonerzy wynoszą Waszą stronę na szczytowe listy wyszukiwarek TOP10. Proces ten trwa adekwatnie do ilości miesięcy podpisanych w umowie, ale wyniki widoczne są już po ok 1-2 miesiącach.

7. Umowy budżetowe
Oferujemy Państwu również umowy budżetowe, w których gratyfikacje za nasze usługi są stałe i niezmienne bez względu na pozycję Waszej strony www w TOP10. Szczegóły za pośrednictwem formularza.

Prawidłowy proces optymalizacji Twojej witryny trwa dłużej, ale masz pewność,
że Twoja witryna nie zostanie zdegradowana za nieuczciwe techniki pozycjonowania!