e-MACO - Profesjonalne tworzenie stron www

Identyfikacja internetowa

News 2015

Epilea

Epilea

2015-12-04

W dniu dzisiejszym uruchomiliśmy stronę internetową na domenie docelowej, firmy Epilea, oferującej przede wszystkim rozwiązania w zakresie depilacji laserowej. Strona została oparta o szablon naszego autorstwa Standard WWW II wraz z systemem zarządzania treścią CMS oraz wersją mobilną na urządzenia przenośne.

Żwirownia S.C.

Żwirownia S.C.

2015-12-02

Strona szablonowa z projektu e-ID II, powędrowała aż na wybrzeże do firmy "Żwirownia S.C." z Wejherowa, zajmującej się sprzedażą oraz transportem żwiru i piasku, jak również wykonywaniem wykopów. Serwis standardowo wyposażony został w system zarządzania treścią oparty na platformie WordPress oraz w wersję mobilną na urządzenia przenośne.

Oscorp

Oscorp

2015-11-25

OSCORP to koźmińska firma oferująca produkty i akcesoria do myjni, serwisów i rożnych obiektów. Na te potrzeby wykonaliśmy dla tejże firmy stronę internetową z drugiej odsłony naszego szablonu o celnej nazwie Standard WWW, zaopatrzoną w system zarządzania treścią oraz wersją mobilną na urządzenia przenośne.

Burger Jack

Burger Jack

2015-11-24

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową restauracji "Burger Jack", której flagowym produktem są amerykańskie burgery, przygotowywane na wzór standardów wyznaczonych przez prekursorów zza oceanu. Serwis wykonany został w oparciu o nasz autorski szablon e-ID II wraz z systemem zarządzania treścią CMS, jak również wersją mobilną strony na urządzenia przenośne.

Restauracja Antonińska

Restauracja Antonińska

2015-08-25

Drugim serwisem dla leszczyńskiego zakładu opieki, jest strona dla przyległej Restauracji "Antonińska" wraz hotelem. Serwis wykonany w technologii HTML5 wraz z systemem zarządzania treścią i wersją mobilną na urządzenia przenośne.

ZPOR

ZPOR "Niezapominajka"

2015-07-30

Na zlecenie naszego stałego partnera biznesowego, spółki RegioBiznes, w ostatnim czasie wykonaliśmy dwa serwisy WWW dla leszczyńskiego Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczo-Rehabilitacyjnego "Niezapominajka" - zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy stronę dla niniejszego zakładu opiekuńczego oraz przyległej Restauracji "Antonińska" wraz z hotelem.

Studio Urody

Studio Urody "Efekt"

2015-07-08

W dniu dzisiejszym prezentujemy Państwu serwis internetowy z projektu Standard WWW II wykonany dla krotoszyńskiego Studia Urody "Efekt", Pani Anny Kobus, oferującego szereg usług i zabiegów kosmetycznych w konkurencyjnych cenach i profesjonalnym podejściu do każdego klienta. Polecamy!

Mobilne Fryzury

Mobilne Fryzury

2015-07-07

Kolejny zrealizowany serwis z projektu e-ID II, tym razem dla firmy Mobilne Fryzury Pani Patrycji Podbielskiej z Łazisk Górnych w województwie śląskim. Firma oferuje mobilne fryzjerstwo z dojazdem do klienta na terenie Łazisk i nie tylko. Serwis wykonany w technologii HTML5 wraz z systemem zarządzania treścią CMS oraz wersją mobilną na urządzenia przenośne.

Betoniarstwo Stachura

Betoniarstwo Stachura

2015-06-16

Odsłona kolejnej, responsywnej strony internetowej, która kilka dni temu opuściła warsztat pracy. Tym razem wykonaliśmy zlecenie dla rozdrażewskiej firmy z wieloletnim doświadczeniem w branży betoniarskiej - Betoniarstwo Stachura. Serwis wykonany w technologii HTML5 wraz z systemem zarządzania treścią CMS oraz wersją mobilną na urządzenia przenośne.

Centrum Usług Cateringowych

Centrum Usług Cateringowych

2015-06-01

Na początek miesiąca, przedstawiamy Państwu ostatnio wykonany projekt indywidualnej strony internetowej dla Centrum Usług Cateringowych w Krotoszynie. Serwis został wyposażony w system zarządzania treścią CMS oraz wersją mobilną na urządzenia przenośne. Oferta naszego Klienta składa się z 4 działów głównych, dostosowanych kolorystycznie do logotypu danej oferty.

Lombard 777

Lombard 777

2015-05-13

Kolejne kompleksowe zlecenie szablonowych rozwiązań webowych. Tym razem obsłużyliśmy Lombard 777 Pana Daniela Rozuma z Krotoszyna. W skład zlecenia wchodziło wykonanie strony internetowej z projektu Standard WWW II+ oraz sklepu internetowego Shop Standard. Obie aplikacje zostały wyposażone w system zarządzania treścią oparty o platformy WordPress oraz Gekosail.

Alex-Food

Alex-Food

2015-05-11

Kilka dni temu wykonaliśmy stronę internetową z projektu Standard WWW II+ dla firmy Alex-Food z Krotoszyna, oferującej dodatki do żywności, mieszanki przyprawowe i aromaty. Serwis wykonany na tym autorskim szablonie, standardowo został wyposażony w system zarządzania treścią CMS oraz w wersję mobilną na urządzenia przenośne.

Sanatus

Sanatus

2015-05-11

Responsywna Strona internetowa dla Przychodni Weterynaryjnej SANATUS z Krosinka - serwis został wykonany na zlecenie spółki Regiobiznes i wyposażony w system zarządzania treścią. Strona zaprojektowana została na tzw. kotwicach, dzięki czemu cała treść witryny mieści się na jednej podstronie.

Eko-Techmot

Eko-Techmot

2015-05-06

Następny projekt za nami - tym razem strona indywidualna dla firmy Eko-Techmot z Odolanowa, na zlecenie naszego partnera biznesowego - spółki Regiobiznes. Strona została wykonana we wiodącej technologii HTML5, oparta o platformę WordPress, wraz z zaimplementowaną wersją mobilną serwisu na urządzenia przenośne.

Mech-Masz

Mech-Masz

2015-04-30

Na koniec miesiąca, z warsztatu pracy wypuszczamy w przestrzeń Internetu nową stronę internetową dla krotoszyńskiej firmy Mech-Masz Pana Zdzisława Śniecińskiego. Z uwagi na zmienioną politykę Google, serwis został wyposażony w wersję mobilną na urządzenia przenośne (telefony, tablety, etc.). Dodatkowo, nasz klient ma możliwość prostej i przejrzystej edycji strony www, za pośrednictwem CMS'a. Z kompleksowego zamówienia, pozostał jeszcze sklep internetowy, dlatego czym prędzej przystępujemy do pracy.

EXIT Fryzjerzy

EXIT Fryzjerzy

2015-04-22

Dawno nie projektowaliśmy na szablonie "Wizytówka WWW", dlatego tym milej jest nam zaprezentować Państwu ostatnio wykonany projekt na tej autorskiej "templatce". Strona internetowa dla firmy EXIT-Fryzjerzy, to mała stronka wykonana w technologii HTML5 i posiadająca wersję mobilną na urządzenia przenośne (telefony, tablety, etc.) jest świetnym rozwiązaniem dla tych firm, którym wystarczy zaprezentowanie podstawowych informacji o firmie i jej ofercie.

Biwaro

Biwaro

2015-04-21

Kolejna strona internetowa z projektu Standard WWW II+ dla firmy Biwaro z Poznania, tym razem na zlecenie naszego partnera biznesowego spółki Regiobiznes. Serwis wykonany został z wersją mobilną serwisu, jak na wytyczne nowego algorytmu Google przystało oraz z systemem zarządzania treścią CMS.

TopLogistic

TopLogistic

2015-04-20

Tym razem, w naszych progach gościliśmy klienta ze Stolicy - Warszawska firma TopLogistic oferująca szereg rozwiązań logistycznych, zamówiła u nas indywidualną stronę internetową wraz z wersją mobilną na urządzenia przenośne, systemem zarządzania treścią CMS, jak również 3 wersjami językowymi, które będą następnym etapem tego zlecenia.

Imperial - Skład Drewna

Imperial - Skład Drewna

2015-04-15

Jakiś czas temu wykonaliśmy stronę internetową z projektu e-ID II+ dla firmy Imperial Pana Patryka Rybińskiego, oferującego składy drewna w Krotoszynie. Zapraszamy do zapoznania się ze stroną osadzoną na platformie WordPress wraz z wykonaną wersją mobilną serwisu na urządzenia przenośne (telefony, tablety, etc.).

Dom z Montessori

Dom z Montessori

2015-04-10

Na koniec tygodnia, prezentujemy Państwu ostatnio wykonaną stronę internetową z naszego autorskiego szablonu Standard WWW II+ dla Fundacji "Dom z Montessori" Pani Sylwii Ciesiółki. Serwis oparty na platformie WordPress z zaimplementowaną wersją mobilną na urządzenia przenośne oraz systemem zarządzania treścią CMS.

Deteem - new site!

Deteem - new site!

2015-03-30

Firma Deteem Pani Danuty Szpurtacz, będąca naszym stałym klientem, zamówiła u nas wykonanie nowej, indywidualnej strony internetowej. Serwis wyposażyliśmy w system zarządzania treścią CMS oparty na platformie WordPress oraz wersję mobilną na urządzenia przenośne. Kolejnym etapem zlecenia będzie wykonanie dodatkowej, niemieckiej wersji językowej serwisu.

Przedszkole Biedronka

Przedszkole Biedronka

2015-03-24

Będąc jednym ze sponsorów Przedszkola nr 2 "Biedronka" w Krotoszynie, wykonaliśmy w ramach współpracy stronę internetową z projektu Standard WWW II+ wyposażoną w wersję mobilną serwisu na urządzenia przenośne i w system zarządzania treścią CMS. W imieniu własnym jak również włodarzy tej instytucji, zapraszamy wszystkie dzieci i ich rodziców do Przedszkola Biedronka.

Centaurus

Centaurus

2015-03-18

W dniu dzisiejszym oddaliśmy gotowy serwis z Projektu e-ID II+ dla Przychodni Weterynaryjnej Centaurus z Mosiny, będącej klientem naszego partnera biznesowego Regiobiznes s.c. Serwis został wykonany wraz z wersją mobilną strony na urządzenia przenośne, jak również oparty o platformę WordPress z systemem zarządzania treścią CMS.

Roswheel Polska

Roswheel Polska

2015-03-16

Tym razem z naszego warsztatu pracy zszedł indywidualny sklep internetowy oparty o platformę PrestaShop, dla kaliskiej firmy Roswheel Polska, oferującej markowe części i produkty rowerowe. Sklep został dostosowany do najnowszych wytycznych algorytmu Google, między innymi poprzez wykonanie wersji mobilnej sklepu na urządzenia przenośne.

 

U Jana

U Jana

2015-03-09

Kolejny Standard WWW II+ gotowy. Tym razem strona wykonana dla piekarni "U Jana" z Kobylina. Serwis standardowo wykonany z wersją mobilną na urządzenia przenośne, jak również systemem zarządzania treścią CMS.

Foto-Gacka

Foto-Gacka

2015-03-02

Kolejne zamówienie strony internetowej z projektu Standard WWW II+ dla znanej firmy z wieloletnią tradycją Foto-Gacka z Krotoszyna. Na stronie można zapoznać się z ofertą usługowo-handlową firmy z branży foto-video. Serwis został wykonany wraz z systemem zarządzania treścią CMS oraz wersją mobilną na urządzenia przenośne.

Wojciech Sumliński

Wojciech Sumliński

2015-02-25
W dniu dzisiejszym zakończyliśmy prace nad sklepem internetowym dla dziennikarza śledczego Pana Wojtka Sumlińskiego, będącego również autorem wielu wyśmienitych książek. Sklep internetowy jest kontynuacją naszej współpracy, którą zapoczątkowało dwa lata temu wykonanie indywidualnej strony internetowej. W sklepie można zakupić wszystkie książki autora po promocyjnych cenach. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z projektem.
Trans Consilium

Trans Consilium

2015-02-13

Na przekór dzisiejszej daty (piątek 13-ego), udało się z powodzeniem wykonać stronę internetową z projektu e-ID II+ dla firmy Trans Consilium, której właścicielem jest Pan Jakub Piorunek. Firma oferuje usługi doradcze dla branży transportowej. Serwis standardowo wykonany z systemem CMS oraz wersją mobilną na urządzenia przenośne (tablety, telefony, etc.)

Pracownia Architektury Krajobrazu

Pracownia Architektury Krajobrazu

2015-02-11

Tym razem strona internetowa z projektu STANDARD WWW II+ trafiła do Pani Karoliny Gidaszewskiej prowadzącej Pracownię Architektury Krajobrazu w Krotoszynie. Serwis wyposażyliśmy w wersję mobilną strony internetowej na urządzenia przenośne oraz standardowo w system zarządzania treścią CMS oparty na platformie WordPress.

Tomar

Tomar

2015-02-10

Z końcem ubiegłego roku skończyliśmy serwis internetowy dla firmy Tomar, który został podzielony na dwie główne branże naszego klienta: Maszyny Budowlane oraz Maszyny Rolnicze. Strona została wyposażona w system zarządzania treścią oraz angielską wersją serwisu. W kolejnym etapie zlecenia skupimy się wersji mobilnej na urządzenia przenośne.

Nawadnianie Ogrodów 24

Nawadnianie Ogrodów 24

2015-02-09

Kolejny site z Projektu e-ID II+ tym razem trafił do jarocińskiej firmy oferującej zautomatyzowane nawadnianie ogrodów. Serwis standardowo wyposażyliśmy w wersję mobilną na urządzenia przenośne, jak również w system zarządzania treścią CMS.

Promassasje

Promassasje

2015-02-05

W dniu dzisiejszym zakończyliśmy prace nad indywidualnym projektem strony internetowej dla norweskiej firmy Promassasje, oferującej kompleksowy masaż w miejscu pracy, jak również w domu z dojazdem do klienta. Strona wykonana została w języku norweskim, a w kolejnych etapach pracy skupimy się na dwóch kolejnych wersjach językowych, jak również na wersji mobilnej serwisu, na urządzenia przenośne.

ChiroStart

ChiroStart

2015-02-03

ChiroStart to Gabinet Masażu i Usprawniania Leczniczego Pana Mariusza Walkowiaka z Krotoszyna, oferując każdemu takie usługi jak: Bezoperacyjne zmniejszenie przepukliny kręgosłupa, Kinesiotaping, Terapia manualna wg. Konceptu Briana Mulligana, PNF, Masaż leczniczy kręgosłupa oraz FDM. Projekt e-ID II+ przedstawiający ofertę Pana Mariusza, został oparty o platformę WordPress pozwalającą na edycję treści strony - CMS. Strona jest również dostępna w wersji mobilnej.

Pizzeria Vena

Pizzeria Vena

2015-01-22

Projekt e-ID II+ tym razem powędrował do Kielc, dla Pizzerio - Piekarni VENA, oferującej włoską pizze na cienkim i średnim cieście oraz inne produkty piekarniane. Serwis oparty został o platformę WordPress wraz z wersją mobilną i systemem zarządzania treścią CMS.

Rad-Car

Rad-Car

2015-01-20

Z uwagi na nadmiar pracy i brak czasu na prezentowanie nowych projektów, dopiero dzisiaj przedstawiamy pierwszą stronę w 2015 roku. Standard WWW II+ został wybrany przez krotoszyńską firmę RAD-CAR będącą Salonem Kosmetyki Samochodowej i oferującą szereg usług związanych z pielęgnacją samochodów różnych marek. Serwis standardowo wyposażyliśmy w wersję mobilną na urządzenia przenośne oraz system zarządzania treścią CMS oparty na platformie WordPress.