e-MACO - Profesjonalne tworzenie stron www

Identyfikacja internetowa

Projektowanie graficzne


Nasza firma, poza usługami związanymi z tworzeniem stron i portali internetowych, zajmuje się również projektowaniem i realizacją wszelkiego rodzaju grafik.

Przygotowujemy każde projekty graficzne (2D oraz 3D); począwszy od logo firmy, wizytówek, ulotek, banerów reklamowych i plakatów, a skończywszy na wielkoformatowych bilbordach, elewacjach budynków oraz projektach na samochody osobowe, ciężarowe, tiry, etc.

Projektując grafiki koncentrujemy się przede wszystkim na jej atrakcyjności i profesjonalizmie wykonania oraz na tym aby była ona odpowiednio dostosowana do branży Twojej firmy czy produktów. Zapewniamy to poprzez odpowiednio dobieraną gamę kolorów, motywy techniczne, zdjęcia, grafiki, jak również animacje multimedialne. Dążymy do tego, aby zaprojektowane przez nas grafiki spełniały wszelkie wymogi funkcjonalności i użyteczności pod każdym względem - nie tylko wizualnym, ale również merytorycznym.

Wszelkiego rodzaju grafiki wykonuje u nas absolwent Akademii Sztuk Pięknych ze specjalizacją grafiki komputerowej, który w bardzo wysublimowany sposób podchodzi do każdego projektu, wkładając w niego swoją duszę artysty i profesjonalizm grafika komputerowego.

Każdy projekt graficzny wyceniany jest indywidualnie, gdyż każdy Klient ma inne wymagania, a każda grafika inny layout, dlatego cena takich projektów uzależniona jest od wielu czynników. Jednakże zapraszamy do przedstawienia nam swoich wymogów, a my wycenimy indywidualnie dla każdego cenę projektu graficznego.


One chance - projekt Łukasz Mira
pokazytaneczne.pl - projekt Łukasz Mira
Eccon economic consulting - projekt wizytówki
Perfect Financial - projekt Łukasz Mira