e-MACO - Profesjonalne tworzenie stron www

Identyfikacja internetowa

Projektowanie sklepów internetowych


Zwiększ sprzedaż w Swojej firmie zakładając sklep www

Od kilku lat jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się segmentów handlu jest sprzedaż w Internecie.

Główną zaletą elektronicznego kanału dystrybucji jest wygoda, zarówno dla sprzedawcy, jak i dla klienta. Każdy może skorzystać ze sklepu internetowego o dowolnej porze (działa 24h / dobę), nie wychodząc w ogóle z domu. Za pośrednictwem dokonania płatności poprzez witrynę internetową zbędna staje się również konieczność udawania się do siedziby sprzedawcy. Za pomocą przelewów elektronicznych, udostępnianych przez polskie instytucje finansowe, jak również dzięki kartom kredytowym, klienci mogą płacić za dowolne towary. W błyskawicznym czasie sprzedawca otrzymuje informację o zawarciu i przebiegu transakcji, a pieniądze wpływają na jego konto następnego dnia od dokonania przelewu, lub tego samego dzięki systemom płatności on-line, które świadczy między innymi taki serwis jak platnosci.pl.

Sklepy internetowe pozwalają ograniczyć do minimum koszty obsługi klienta, w porównaniu ze stacjonarnymi sklepami – dzięki oszczędności na powierzchni wystawowej, czasie obsługi klienta, itd. Ponadto dobrze rozwinięty i świetnie funkcjonujący rynek transportowy pozwala na szybką i tanią wysyłkę produktów do klientów, które bezpiecznie docierają do niego w czasie 1-2 dni.

Projektowanie sklepów internetowych:

Nasza oferta na tworzenie sklepów internetowych eCommerce, opiewa na stworzenie aplikacji od prostych, ale przejrzystych i funkcjonalnych sklepów dla sprzedawców, którzy w swojej ofercie chcą zaprezentować kilka lub kilkanaście produktów, do wysoce zaawansowanych systemów sprzedaży internetowej które zawierają szereg niezbędnych funkcjonalności dla wymagających sprzedawców, takie jak:

- możliwość sprzedaży abonamentowej,

- zaawansowany system rabatów,

- CRM - mechanizmy komunikacji z klientem

- i wiele innych.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy wie jaki sklep jest dla niego najkorzystniejszy, dlatego po szczegółowej rozmowie z klientem, pomagamy w wyborze odpowiedniej aplikacji, proponując najlepiej dobrane rozwiązanie programistyczne, uwzględniając przy tym gotowe rozwiązania na licencjach open source, które można modyfikować w zależności o stopnia potrzeb klienta. W przypadku indywidualnych zleceń zapewnimy Państwu wykonanie dedykowanych elementów systemu. Każdy sklep internetowy możemy powiązać z dedykowanym programem księgowo-fakturowym lub innymi aplikacjami.