e-MACO - Profesjonalne tworzenie stron www

Identyfikacja internetowa

Kalkulator WWW

Nasz kalkulator jest bardzo rozbudowanym i zaawansowanym systemem. Jednocześnie to unikatowe rozwiązanie zastosowane na rynku internetowym. Urządzenie ma nie tylko przyciągnąć Państwa uwagę, ale przede wszystkim pomóc handlowcom w procesie przygotowywania wycen i pytań do przedstawicieli naszej firmy.

Prezentowany poniżej kalkulator samodzielnie podaje realne ceny (nie przedstawiamy minimalnych kwot w formie tanich reklam). Mając na uwadze komfort i dobro użytkowników, każdy stworzony projekt jest oryginalny, a uzyskane kwoty końcowe mogą minimalnie różnić się od ostatecznej ceny danego zamówienia. Stawiamy na otwarte relacje z Klientami, stąd kalukator jest tylko asumptem do prowadzenia dalszych konkretnych rozmów dotyczących dokładnej wizualizacji czy możliwości funkcjonalnych serwisu.

Obecnie, w każdej branży liczy się ukierunkowanie na dany szczebel działalności. Wszak nie każdy sprzedawca samochodów musi szczegółowo znać proces produkcyjny. Doskonale wiemy, iż nasi Klienci będący specjalistami w danej dziedzinie nie muszą mieć pojęcia o szczegółach związanych z projektowaniem stron. Dlatego też przygotowaliśmy dla Ciebie pomocne i innowacyjne rozwiązanie. Używając większej części funkcji zawartych w kalkulatorze, rozwiewamy wiele wątpliwości związanych z produkcją portalu. Oczywiście korzystanie z kalkulatora może zaowocować pojawieniem się kolejnych pytań z Państwa strony. Na wszelkie wątpliwości odpowiemy nie zwłocznie. Zachęcamy do kontaktu!

Obok większość opcji, które oferuje nasz kalkulator, znajdą Państwo podpowiedzi i wyjaśnienia (?) do konkretnych możliwości wyboru. Na pewno ułatwi to obsługę kalkulatora nawet osobom, które nie mają pojęcia o tworzeniu stron internetowych.


Typ strony
W - Wizytówka WWW
WS - Web Small
SW - Standard WWW
WP - Web Portal
SP - Shop Portal

fedorowicz Wizytówka WWW - Jeżeli potrzebujesz stronę www szybko i tanio, symbolizującą Ciebie lub Twoją firmę w internecie to ten wariant jest dla Ciebie. W nim zawarta jest strona główna oraz 1-3 dodatkowe podstrony. Zwykle na tego typu stronie umieszcza się krótką informację o firmie, logo, kontakt, dojazd, itp. Technologia wykonania to XHTML & CSS lub Flash.

Zobacz przykładową Wizytówkę

adv Web Small - czyli mała strona internetowa. Ten pakiet dedykowany jest tym wszystkim, którzy oprócz podstawowych informacji o swojej firmie, chcieliby zamieścić opis swojej oferty i produktów dodając skromną galerię zdjęć. Strona składa się ze stworzonego projektu strony głównej i kilku (do 8) podstron dodatkowych posiadających system nawigacji. Ten rodzaj pakietu przeznaczony jest głownie do małych jak i średnich firm. Technologia wykonania to XHTML & CSS lub Flash.

Zobacz przykładową stronę Web Small

adv Standard WWW - czyli standardowe rozwiązanie dla większości firm czy instytucji, które poza podstawowymi wariantami (opis firmy, kontakt, oferta, etc.) kładą również nacisk na wizualizacje swojej witryny i jej odbiór przez Klientów. Propozycja tego pakietu zawiera w sobie oryginalny projekt strony głównej wraz z dodatkowymi poddziałami, w ilości nie przekraczającej 15. Technologia wykonania to XHTML & CSS lub PHP.

Zobacz przykładową Stronę WWW

adv Web Portal - czyli wysoko zaawansowany Serwis internetowy przeznaczony dla średnich jak i dużych firm, klubów, stowarzyszeń czy organizacji, dla których forma reklamy za pośrednictwem internetu stoi na wysokim szczeblu. Taki portal dostarcza do odbiorcy szeroko rozwinięty wachlarz wiadomości (newsów), zdjęć, filmów i innych niezbędnych informacji na temat konkretnej działalności. Portal składa się ze strony głównej, jak również z kilkudziesięciu bądź kilkuset podstron przedstawiających wszystkie niezbędne informacje oraz animacje reklamowe swojej firmy, produktów czy promocji. Ten pakiet jest najbardziej elastyczny pod kątem doboru poszczególnych elementów do swojego Serwisu WWW, gdyż mimo nazwy, nie musi być typowym portalem, a bardzo rozwiniętą stroną Standard WWW. Technologia wykonania to XHTML & CSS lub PHP.

Zobacz przykładowy Portal

adv Shop Portal - jest propozycją związaną z tworzeniem sklepu w sieci Internet, która nie tylko przedstawia firmę lub osobę klienta, ale również zarabia na siebie poprzez efektywną sprzedaż swojego asortymentu na całą Polskę, Europę lub Świat, siedząc sobie wygodnie w domu lub w firmie przed komputerem. Ten pakiet jest propozycją dla tych wszystkich, którzy chcą poszerzyć swoją działalność i zwiększyć o kilkadziesiąt procent sprzedaż swoich usług lub produktów. Sklep internetowy oparty jest na technologiach MySQL i PHP a cała witryna udekorowana stylami CSS z dodatkami animowanych reklam w technologii Flash. Oprogramowanie sklepu instalowane na serwerze, pozwala każdemu w bardzo łatwy i przejrzysty sposób na administrowanie i zarządzanie swoimi produktami, sprzedażami oraz korespondencją z potencjalnymi klientami. Sklep internetowy, oczywiście może zostać zaprojektowany do istniejącej już witryny www, jak również można wykonać stronę internetową danej firmy wraz z jej sklepem - wybór należy do Klienta.

Zobacz przykładowy Sklep internetowy

Nasza firma zajmuje się kompleksowym wykonaniem całego projektu graficznego; od pomysłu, przez projekt i realizację. W zależności od wyboru projektu graficznego przedstawiamy Klientowi adekwatne opcje wykonania.

adv Prosty layout graficzny - 1 wersja projektu + 1 wygląd dla wszystkich działów
adv Standardowy layout graficzny - 2 wersje projektu + 1 wygląd dla wszystkich działów
adv Zaawansowany layout graficzny - 3 wersje projektu + osobny wygląd każdego działu

Pomysł Klienta wykonanaie layoutu garficznego przez e-Maco. Ta opcja pozwala na wprowadzenie przez Klienta własnych pomysłów czy układów grafiki na stronie internetowej. Po omówieniu szczegółów wyglądu strony przystępujemy do wykonania projektu i realizacji. W zależności od wyboru projektu graficznego przedstawiamy Klientowi adekwatne opcje wykonania.

adv Prosty layout graficzny - 1 wersja projektu + 1 wygląd dla wszystkich działów
adv Standardowy layout graficzny - 2 wersje projektu + 1 wygląd dla wszystkich działów
adv Zaawansowany layout graficzny - 2 wersje projektu + osobny wygląd każdego działu

Pomysł i wykonanie Klienta, oscylowanie grafiki przez e-Maco. W tej sytuacji Klient ma możliwość samemu wykonania grafiki na potrzeby strony internetowej. Klient sam realizuje swój projekt graficzny i wykonuje go w odpowiedni sposób z zachowaniem wszelkich standardów projektowania grafiki na potrzeby internetowe. Po dostarczeniu przez Klienta projektu graficznego w rozszerzeniu .psd (przyjmujemy projekty wykonane tylko w Adobe Photoshop CS), nasza firma oscyluje i tnie grafikę w celu dalszego implementowania jej na stronę www. W zależności od wyboru projektu graficznego przedstawiamy Klientowi adekwatne opcje wykonania.

adv Prosty layout graficzny - 1 wersja projektu + 1 wygląd dla wszystkich działów
adv Standardowy layout graficzny - 1 wersja projektu + 1 wygląd dla wszystkich działów
adv Zaawansowany layout graficzny - 1 wersja projektu + osobny wygląd każdego działu
adv Strona Internetowa wykonana w technologii XHTML & CSS przy zachowaniu wszelkich standardów i wymogów organizacji Microsoft W3C

Zobacz przykładową stronę

adv Strona Internetowa wykonana w technologii PHP (najczęściej z system CMS) przy zachowaniu wszelkich standardów i wymogów organizacji Microsoft W3C. Możliwość zastosowania animowanych dodatków Flash.
adv Strona Internetowa wykonana w technologii XHTML & CSS przy zachowaniu wszelkich standardów i wymogów organizacji Microsoft W3C, z dodatkowymi animowanymi elementami technologii Flash (baner, reklama, etc.)

Zobacz przykładową stronę

adv Strona Internetowa wykonana w całości w technologii Flash.

Zobacz przykładową stronę

Strona Internetowa bez panelu administracyjnego CMS, czyli bez możliwości edycji przez Klienta, ale z możliwością administrowania jej przez naszą firmę e-Maco.
Strona Internetowa z panelem administracyjnym CMS, który pozwala w prosty i przejrzysty sposób administrować i edytować stronę przez Klienta, bez potrzeby administrowania jej przez naszą firmę. W tej opcji Klient otrzymuje hasło dostępowe do swojego panelu administracyjnego w którym może zminiać lub dodawać treści, zdjęcia, filmy i inne, w zależności od wybranych opcji. Wybór CMS'a podstawowego pozwala na edycję treści merytorycznych na stronie.

Przy tej opcji Klient dostarcza naszej firmie wszystkie treści merytoryczne jakie mają być umieszczone na tworzonej stronie internetowej. W tym wariancie nie pobieramy żadnych opłat.

Nasza firma zajmuje się kompleksowym napisaniem tekstów merytorycznych na stronę www, z uwzględnieniem potrzeb pozycjonowania, czyli implementowanie do treści słów kluczowych (keywords). Klient dostarcza nam wypunktowane tematy o jakich mamy pisać na stronie.

Redagowanie treści to opcja pomiędzy powyższymi możliwościami i polega na tym, że Klient dostarcza nam treści jakie mają być umieszczone na stronie, a następnie my implementujemy słowa kluczowe do treści. W tej opcji wchodzi również w grę skopiowanie interesujących Klienta treści z innej strony www w celu zredagowania go przez naszą firmę.

Tryb normalny to czas realizacji adekwatny do danego typu strony i jej zawartości; dodatków, aplikacji, etc. Termin wykonania strony jest przedstawiany przez nas po kompletnym uzgodnieniu z Klientem Jego wymagań i potrzeb związanych ze stroną internetową. Przykładowe terminy realizacji przedstawiamy w opisach pakietów stron www: wizytówka, web small, standard, etc.

Tryb przyśpieszony to czas realizacji strony internetowej wyznaczony przez Klienta (w dalszej części ewentualnego zamówienia), nie krótszy jednak niż 14 dni od dnia złożenia zamówienia na wykonanie strony internetowej. Opcja ta związana jest z dodatkowymi kosztami finansowymi w wysokości 50% wartości zamawianej strony www.

Tryb expresowy to czas realizacji strony internetowej wyznaczony przez Klienta (w dalszej części ewentualnego zamówienia), nie krótszy jednak niż 7 dni od dnia złożenia zamówienia na wykonanie strony internetowej. Opcja ta związana jest z dodatkowymi kosztami finansowymi w wysokości 100% wartości zamawianej strony www.