e-MACO - Profesjonalne tworzenie stron www

Identyfikacja internetowa

Tworzenie stron WWW


Projektowanie stron internetowych to nasza pasja

Firma e-Maco jako główny cel swojej działalności obrała tworzenie wszelkiego rodzaju stron internetowych, serwisów, portali oraz sklepów www. Każdy projekt dostosowany jest indywidualnie do każdego Klienta, który potrzebuje w taki lub inny sposób zaistnieć w sieci Internet.

Tworzymy strony internetowe od najprostszych witryn firmowych (takich jak Wizytówki, czy strony Web Small) poprzez rozbudowane serwisy dla średnich i dużych firm, strony korporacyjne, sklepy internetowe i wszelkiego innego rodzaju portale www.
W dzisiejszych czasach posiadanie własnej strony internetowej, nie jest już przejawem snobizmu czy kaprysu. Jest raczej wymogiem naszych czasów i jest najlepszą i najbardziej skuteczną formą promocji i reklamy swojej firmy w Internecie.
Wszystkie projektowane przez nas portale i strony internetowe tworzone są na bazie standardów jakie określa dzisiejszy postęp w tej dziedzinie. Dlatego też proponując Państwu współpracę w tworzeniu Waszego profilu w sieci, zapewnimy gwarancję profesjonalizmu, rzetelności i poświęcenia przy tworzeniu oryginalnych projektów stron www.
Przez cały czas nasze zdolności w tworzeniu niniejszych usług są udoskonalane i z każdym nowym projektem powstają nowe aspiracje i pomysły, które w konsekwencji budują niepowtarzalną witrynę dla Waszej firmy.

Cały proces powstawania strony internetowej składa się na bardzo szczegółowe operacje z tym związane:

1. Rozmowa wstępna
Wspólnie z Klientem ustalamy jak ma wyglądać cała strona i do kogo ma być dedykowana - ustalamy wstępny schemat całej strony

2. Początkowy projekt
Zostaje przygotowany wstępny layout strony w formie pliku graficznego oraz struktura i stylistyka strony.

3. Akceptacja - Poprawki
Zatwierdzenie przez Klienta wyglądu strony lub też naniesienie odpowiednich poprawek

4. Wykonanie
Po ustaleniu wszystkich szczegółów witryny, przechodzimy do jej napisania i zaprogramowania według wcześniejszych założeń. Czas realizacji uzależniony jest od wyboru pakietu dla swojej firmy.

5. Publikacja
Wysyłamy stronę na serwer i przedstawiamy ją Klientowi (oczywiście delikatne poprawki kosmetyczne wchodzą w grę)

6. Pozycjonowanie
Jeśli Klient wyrazi taką potrzebę, promujemy Jego stronę w sieci, zapisując ją tym samym do większości polskich jak i zagranicznych wyszukiwarek.

7. Opieka nad serwisem
Po zakończeniu wszelkich prac związanych z tworzeniem strony internetowej i jej pozycjonowaniem, pozostajemy do Państwa dyspozycji 365 dni w roku, pomagając w poszerzaniu działalności stworzonej strony, w jej aktualizacjach i doradztwie z tym związanym.

8. Rabat na inne usługi
Dla każdego Klienta, który skorzystał z naszych usług stworzenia witryny internetowej, przysługuje 10% rabat na wszystkie inne usługi jakimi zajmuje się nasza firma.

9. Coś od nas
Niejednokrotnie, po stworzeniu danej witryny, wpadają nam do głowy nowe propozycje czy zmiany wizualizacji Państwa strony, o czym informujemy Klienta i za Jego zgodą dodajemy lub zmieniamy niektóre aspekty stworzonej strony (gratis!). Dzięki temu z każdym dniem staje się ona bardziej oryginalna i nabiera unikatowego wyglądu, pozwalając tym samym na nowoczesne rozwiązania i utrzymanie witryny na światowych standardach.

SYSTEMY ZARZĄDZANIA TREŚCIĄ e-CMS
Zapoznaj się z naszymi systemami e-CMS, które pozwalają w prosty i przejrzysty sposób zarządzać własną stroną internetową.