e-MACO - Profesjonalne tworzenie stron www

Identyfikacja internetowa

CMS - Content Management SystemTeraz edycja Waszej strony jest jeszcze łatwiejsza

W 2012 roku dzięki wprowadzeniu najświeższej wersji naszego systemu e-CMS – poszerzyliśmy naszą ofertę o usługę znacznie zwiększającą możliwości w zakresie tworzenia stron www.

Do nowości należy możliwość edytowania danej podstrony za pomocą łatwego w obsłudze i nowoczesnego panelu administracyjnego. Jednym zdaniem można stwierdzić, iż możliwości wprowadzenia dowolnych zmian nie są w żaden sposób ograniczone. Dzięki zastosowaniu nowatorskich rozwiązań, operacje wykonywane w panelu nie stanowią problemu nawet dla osób, które nie miały wcześniej do czynienia z pracą związaną z tworzeniem stron. Wszelkich korekt dokonuje się za pomocą okienka, które umożliwia edytowanie tekstu (m. in. grubość czcionki, styl). Administrator może również zamieszczać oraz modyfikować zdjęcia na poszczególnych podstronach.

Praca przy użyciu systemu e-CMS będzie dla Państwa prawdziwą przyjemnością. Co istotne, wszelkie zmiany wprowadzane za pomocą panelu są widoczne na stronie. Dzięki temu administrator może na bieżąco śledzić całość projektu i posiada możliwość natychmiastowej reakcji na wprowadzenie omyłkowych danych.

Nasza oferta jest najlepszym rozwiązaniem dla Klientów. Odbiorca dokonuje płatności jednorazowo i posiada nieskończone możliwości w zakresie wprowadzania zmian. Rzecz jasna, Klient może również zlecić nam, byśmy w dalszym ciągu zajmowali się obsługą panelu.

By strona była dobrze rozpoznawalna, należy odpowiednio sporządzać wartość merytoryczną strony (np. redagowanie tekstów, wprowadzanie zdjęć z opisem). Tworzone przez nas portale są doskonale rozpoznawane przez najlepsze wyszukiwarki internetowe na świecie.

Aby właściwie zrealizować projekt bazujemy na Państwa potrzebach. W związku z tym pracujemy nad szczegółowym przygotowaniem funkcjonalności każdego panelu administracyjnego dostosowanego do potrzeb konkretnego Klienta.

W każdym momencie (również po ukończeniu projektu), e-CMS można poszerzyć o szereg kolejnych funkcji, aplikacji i możliwości, które de facto nie mają granic. Wszystko uzależnione jest od tego co konkretny Klient chce móc zmieniać i edytować na stronie samodzielnie. Dlatego też u nas nie płacą Państwo za szablonowy system zarządzania treścią e-CMS, który przypisujemy do każdej witryny, a za to czego Państwo faktycznie potrzebują.

e-CMS 1
e-CMS 2
e-CMS 3
e-CMS 4